Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 5 hravých pohádek Jak uhasit dračí tlamy

Co je to ten brčoch, který si přeje Liška od Ježíška? To nikdo neví, ale možná se to dozvíte, pokud tento hravý příběh dočtete až do konce. Čeká v něm na vás nejen mnoho dobrodružství, ale také plno krásných ilustrací.

Vánoce ve Zvířátkovském lese


Jak-uhasit-draci-tlamy-ukazka1Pro zvířátka ze Zvířátkovského lesa to měly být Vánoce jako každé jiné. Měly napsat dopis Ježíškovi, ten jim měl nadělit dárky, o které si napsala, a pak si je měla užívat až do dalších Vánoc. Jenomže to by si Liška nesměla přát pod stromeček brčoch.

Že nevíte, co to je? Ona to také nevěděla, ale strašně moc si to přála. Kdyby jen tušila, co všechno tenhle tajemný předmět způsobí.

Že kvůli němu budou muset pomáhat Drakovi od lásky k princezně. Že budou muset pomáhat trpaslíkům před potopou. Že se budou muset postavit zlé čarodějnici Jehuli, která je všechny začaruje, aby už se nikdy nesmála a byla na sebe zlá a protivná. Kdyby tohle Liška věděla, nejspíš by si brčoch k Vánocům nepřála. Ale to byste si zase nemohli přečíst tuhle půvabnou knihu, a to by byla ještě větší škoda, než když Drak začal brečet a brečel a brečel a brečel, až zatopil celý les.

Ve spolupráci s nakladatelstvím No Limits vám přinášíme soutěž,
ve které pět z vás může vyhrát knihu Jak uhasit dračí tlamy.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Vyhrajte příběh o podivném vánočním přáníDo soutěže bylo odesláno 1154 tipů.

Kdo vyhrál?

miroslav (1154), rebo (1154), ozon (1154), kulto (1156), babytka (1156)

Správná odpověď

Kolik pohádkových knih včetně titulu Jak uhasit dračí tlamy napsal Michal Petrov?
1
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeJak uhasit dračí tlamy (Petrov, Michal)
Pro zvířátka ze Zvířátkovského lesa to měly být Vánoce jako každé jiné. Měly napsat dopis Ježíškovi, ten jim měl nadělit dárky, o které si napsala, a pak si je měla… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.