Nakladatel: No Limits

Nakladatelství No Limits se snaží naplňovat svůj název. Neklade si limity v žánrovém zaměření knih, které vydává. Jeho jediným měřítkem je kvalita vydaných knih. Ať už jde o beletrii pro dospělé nebo pro děti, poezii, populárně-naučnou literaturu nebo humoristické romány, vyhledává takové tituly, které obstojí v čase, které přinášejí kultivovanou zábavu, a které dokážou netradiční zpracování skloubit se sdílností pro širokou čtenářskou obec. Dává tak šanci i mladým a začínajícím autorům.

Jedním z cílů nakladatelství No Limits je ale i oprašovat klenoty české literatury, odívat je do moderního hávu a přiblížit je současnému čtenáři.

www.nolimitsart.cz

No Limits - Nejnovější knihy

knihaLáska poté knihaDelirium nevinnosti knihaPrincezna Psycho knihaVesmír ve sprše

No Limits - Související články

Knižní detektivové v akci

krimi

Společným jmenovatelem následujících románů je hlavní hrdina – detektiv. A může se jednat o čtenáři dobře známou postavu, začínající detektivy, či dokonce kriminalisty, kteří se snažili za svou minulostí udělat tlustou čáru. Nebudou chybět osobní dramata, zápletky a překvapivá rozuzlení.

Tragická kapitola světové historie

tipy_holocaust

Jedna z nejneuvěřitelnějších lidských vlastností je snaha o vyváženost. I když žijeme zdánlivě dokonalý život, nacházíme v něm pořád něco, čím se trápit. A když nastala nejtemnější hodina lidstva, lidé v koncentračních táborech byli schopni nalézt lásku a uchovat si naději. I o tom jsou dnešní knižní tipy.

Hlavní hrdinky a jejich životní karamboly

Zeny-o-zenach-pro-zeny

Společný prvkem následujících románů jsou hlavní hrdinky, které buď procházejí životními změnami, nebo se musí vypořádat s činy a minulostí mající vliv na jejich budoucnost. Najdou sílu něco změnit a zdolat překážky?

Nenechte si ujít v týdnu od 9. do 15. září 2019

nenechte_si_ujit

Léto je za námi, ale to určitě není důvod smutnit, protože i podzim umí být krásný. A když navíc zajdete na některou z literárních akcí, užijete si ho minimálně jako letní měsíce. Příští týden můžete zhlédnout LiStOVáNí nebo si zajít na křest knihy Vojtěcha Bernatského.

Nenechte si ujít v týdnu od 24. do 30. června 2019

nenechte_si_ujit

Máme před sebou poslední červnový týden. Pokud zrovna nebalíte kufr na dovolenou, můžete zajít na nějakou literární akci. V Praze se například koná beseda v Knihovně Václava Havla či křest knihy Vesmír ve sprše od Petry Suché.