Nakladatel: No Limits

Nakladatelství No Limits se snaží naplňovat svůj název. Neklade si limity v žánrovém zaměření knih, které vydává. Jeho jediným měřítkem je kvalita vydaných knih. Ať už jde o beletrii pro dospělé nebo pro děti, poezii, populárně-naučnou literaturu nebo humoristické romány, vyhledává takové tituly, které obstojí v čase, které přinášejí kultivovanou zábavu, a které dokážou netradiční zpracování skloubit se sdílností pro širokou čtenářskou obec. Dává tak šanci i mladým a začínajícím autorům.

Jedním z cílů nakladatelství No Limits je ale i oprašovat klenoty české literatury, odívat je do moderního hávu a přiblížit je současnému čtenáři.

www.nolimitsart.cz


No Limits - Nejnovější knihy

knihaNeublížit knihaKočka v síti knihaPrincové jsou na koksu knihaBarunka a malovaný svět

No Limits - Související články

Co byste chtěli vědět o hudební legendě

danek_lanka_neblizit

Možná jste se někdy chtěli svého oblíbeného interpreta zeptat na něco, co jste o něm ještě nevěděli. David Laňka se takové příležitosti chopil a vyzpovídal Wabiho Daňka i v otázkách, jaké mu zatím nikdo veřejně nepoložil.

Detektivka, která vás chytí

kocka-v-siti

Milovníci koček a detektivek určitě ocení dnešní knižní tip. Tři kamarádi, které spojuje vášeň pro chov sibiřských koček, se rozhodnou vyšetřit zločin, na který je policie krátká, a to za pomoci svých mazlíčků. O zábavu a napětí nebude nouze…

Kočičí detektivka z kampaně na hithit.com

dsc_00840000

V Paláci knih Neoluxor byla tento čtvrtek odpoledne představena a také pokřtěna žánrově netradiční kniha Kočka v síti. Vznikla s využitím crowdfundingové kampaně na hithit.com a je určena mladým čtenářům. Navíc se jedná o detektivku, v níž hlavní roli hrají, jak už název napovídá, kočky.

Nenechte si ujít v týdnu od 27. června do 3. července 2016

192_big

Skoro každý už má minimálně v hlavě sestavený prázdninový program. Ale pro ty, co by náhodou ještě váhali, nebo jsou okolnostmi nuceni odjezd na prázdniny odložit, přinášíme tipy na zajímavé literární akce. A jako každý červenec, i letos na vás čeká Měsíc autorského čtení!

Bylo „přežít“ skutečnou výhrou?

A_ty_ses_nevrati_nahled

O životě v koncentračních táborech existuje mnoho svědectví. Jaký však byl život po návratu, jaké rány si v sobě přeživší nesli celý zbytek života?