Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 5 pohádkových knih Barunka a malovaný svět

Barunka a její kamarádka Tužka prožívají jedno dobrodružství za druhým. A co na tom, že jejich hrátky dokáží občas ostatní obyvatele městečka tak trochu vykolejit. Vydejte se i vy do říše fantazie a nechte ožít například stádo slonů.

Co vše se dá zažít s Tužkou


Barunka-a-malovany-svet-ukazkaBarunka chodí do třetí třídy a oplývá fantazií, kterou by jí mohli závidět i ti největší fantastové. A protože jen tomu, kdo umí s fantazií zacházet, se mohou stát fantastické věci, stane se, že Barunka jednoho dne narazí na živou Tužku. Na obyčejnou tužku tvrdosti 9B, která má ruce, nohy, povídá a všechno, co namaluje, se stane skutečným.

Barunka s Tužkou díky tomu zažívají příběhy, které může vymyslet jen nespoutaná dětská představivost, ale které také dokážou chod městečka, kde Barunka žije, tak trochu vykolejit. To třeba když Tužka namaluje stádo slonů, které se pak po městě prohání. Nebo když zařídí, že slepice dostanou rozum a usmyslí si, že už nebudou snášet vajíčka, ale odjedou na dovolenou k moři jako lidé, aby se tam mohly opalovat a hrát plážový volejbal. Nebo když oživí papírového draka a on začne po městě hledat princeznu, kterou by si vzal za ženu.

Kniha Barunka a malovaný svět je oslavou hravosti, zábavy a často až praštěných nápadů, při kterých se budete smát a snít o tom, jaké by to bylo, kdyby se opravdu mohly stát.

Ve spolupráci s nakladatelstvím No Limits vám přinášíme soutěž,
ve které pět z vás může vyhrát knihu Barunka a malovaný svět.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Vyhrajte hravý příběh plný praštěných nápadůDo soutěže bylo odesláno 1121 tipů.

Kdo vyhrál?

sylver (1121), Cinderella (1121), akna (1121), Gudrun (1121), boure (1122)

Správná odpověď

Kdo je ilustrátorem knihy Barunka a malovaný svět?
Markéta Vydrová
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeBarunka a malovaný svět (Laňka, David)
Barunka chodí do třetí třídy a oplývá fantazií, kterou by jí mohli závidět i ti největší fantastové. A protože jen tomu, kdo umí s fantazií zacházet, se mohou stát fantastické… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.