Vyhrajte hravý příběh plný praštěných nápadů

Barunka-a-malovany-svet-perex
Děti mají často bujnou fantazii a nejinak je tomu v případě Barunky, které by mohl kdekdo závidět, co všechno si dokáže vymyslet a vysnít. Ale to největší dobrodružství nastává teprve v okamžiku, kdy se holčička setká se živou Tužkou.

Co vše se dá zažít s Tužkou

Barunka-a-malovany-svet-ukazkaBarunka chodí do třetí třídy a oplývá fantazií, kterou by jí mohli závidět i ti největší fantastové. A protože jen tomu, kdo umí s fantazií zacházet, se mohou stát fantastické věci, stane se, že Barunka jednoho dne narazí na živou Tužku. Na obyčejnou tužku tvrdosti 9B, která má ruce, nohy, povídá a všechno, co namaluje, se stane skutečným.

Barunka s Tužkou díky tomu zažívají příběhy, které může vymyslet jen nespoutaná dětská představivost, ale které také dokážou chod městečka, kde Barunka žije, tak trochu vykolejit. To třeba když Tužka namaluje stádo slonů, které se pak po městě prohání. Nebo když zařídí, že slepice dostanou rozum a usmyslí si, že už nebudou snášet vajíčka, ale odjedou na dovolenou k moři jako lidé, aby se tam mohly opalovat a hrát plážový volejbal. Nebo když oživí papírového draka a on začne po městě hledat princeznu, kterou by si vzal za ženu.

Kniha Barunka a malovaný svět je oslavou hravosti, zábavy a často až praštěných nápadů, při kterých se budete smát a snít o tom, jaké by to bylo, kdyby se opravdu mohly stát.

 

Barunka a malovaný svět

Autor: David Laňka

Vydalo: nakladatelství No Limits
Ilustrace: Markéta Vydrová
Počet stran: 152
Vazba: pevná bez přebalu
Vydáno: 11/2015
ISBN: 978-80-87973-16-5

Přečtěte si více o knize Barunka a malovaný svět, kterou do soutěže věnovalo nakladatelství No Limits.

No Limits je umělecká agentura, která se mimo PR, pořádání eventů a zastupování různých umělců zabývá nakladatelskou činností. Vydává původní českou i překladovou literaturu.

 

Vyhrajte knihu Barunka a malovaný svět

Barunka-a-malovany-svet-ukazka2Představte si, že by slepice najednou dostaly rozum a usmyslely si, že mají nárok na dovolenou, a vyrazily se rekreovat k moři. A co teprve, kdyby papírový drak ožil a vydal se hledat po světě princeznu? I to se totiž může stát, pokud je vaší kamarádkou živá Tužka. Ta sice možná vypadá na první pohled obyčejně, ale to, co dokáže, rozhodně obyčejné není. Přesvědčte se o tom sami v hravém příběhu pro děti z pera Davida Laňky, který skvěle doplňují ilustrace od Markéty Vydrové.

Ve spolupráci s nakladatelstvím No Limits vám přinášíme soutěž, ve které pět z vás může knihu Barunka a malovaný svět vyhrát. Stačí, když u soutěžní otázky vyberete jedinou správnou odpověď ze tří možností, a výhra může být vaše. Hodně štěstí!

Soutěž o knihu Barunka a malovaný svět
probíhá od 2. do 15. prosince 2015.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Související soutěž

Soutěž o 5 pohádkových knih Barunka a malovaný svět

Doporučení:
Share

Související knihy

zobrazit info o knizeBarunka a malovaný svět

Laňka, David

No Limits, 2015

Napsat komentář