Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 knihy plné pohádek

Knihy pohádek pro vaše děti na vás už čekají. Bude mít u vašich ratolestí úspěch spíše kniha o autech, mašinkách nebo ta o princeznách? Krásné příběhy a ilustrace najdete v každé z nich, takže rozhodnutí nebude jednoduché.

Auta – Zlatá kniha pohádek


Čtení o Bleskovi, Burákovi a dalších
Pojeďte s náAuta-Zlata-kniha-pohadek-ukazkami do báječného světa aut! Zveme vás na návštěvu do Kardanové Lhoty, nejkrásnějšího městečka okresu Výfukov, a představíme vám i nové kamarády, se kterými se seznámil závoďák Blesk a jeho nerozlučný druh Burák, když byl tajným agentem.

Princezny – Zlatá kniha pohádek


untitledČtení o Locice, Popelce, Ariel a dalších
Vydejte se s námi za princeznami do pohádkového světa, kde laskavé srdce vždy zvítězí nad zlobou a skromnost nad pýchou, a užijte si zábavu s jejich hlavními hrdinkami!

Velká kniha o mašince Tomášovi


untitledAhoj, kamarádi! Užitečné mašinky z ostrova Sodor vám přivážejí pořádný náklad – plných dvě stě stránek svých pohádek! Najdete mezi nimi pohádky o Tomášovi, Edwardovi, Henrym a Dieselovi, ale také o malých mašinkách z horské úzkorozchodné tratě Rheneasovi, panu Handelovi či Peteru Samovi. A můžete se těšit i na jednu pohádku navíc nazvanou Vánoční expres. Tak už se pěkně usaďte a poslouchejte!

Ve spolupráci se společností Knihcentrum.cz vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát jednu z knih.
Ve hře je po jednom výtisku titulů Auta – Zlatá kniha pohádek,
Princezny – Zlatá kniha pohádek a Velká kniha o mašince Tomášovi,
ze kterých si výherci postupně vybírají.


logo-Knihcentrum

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Vyhrajte moderní knihu pohádek nejen od DisneyhoDo soutěže bylo odesláno 1489 tipů.

Kdo vyhrál?

zzuzza (1489, Princezny - Zlatá kniha pohádek), godzilla (1489, Velká kniha o mašince Tomášovi), mary (1490, Auta – Zlatá kniha pohádek)

Správná odpověď

Kolik pohádek najdete v knize Princezny – Zlatá kniha pohádek?
16 pohádek
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeAuta – Zlatá kniha pohádek (Walt Disney)
Čtení o Bleskovi, Burákovi a dalších Pojeďte s námi do báječného světa aut! Zveme vás na návštěvu do Kardanové Lhoty, nejkrásnějšího městečka okresu Výfukov, a představíme vám i nové kamarády, se… více

zobrazit info o knizePrincezny – Zlatá kniha pohádek (Walt Disney)
Čtení o Locice, Popelce, Ariel a dalších Vydejte se s námi za princeznami do pohádkového světa, kde laskavé srdce vždy zvítězí nad zlobou a skromnost nad pýchou, a užite si zábavu… více

zobrazit info o knizeVelká kniha o mašince Tomášovi (Wilbert Vere Awdry)
Ahoj, kamarádi! Užitečné mašinky z ostrova Sodor vám přivážejí pořádný náklad – plných dvě stě stránek svých pohádek! Najdete mezi nimi pohádky o Tomášovi, Edwardovi, Henrym a Dieselovi, ale také… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.