Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 knihy Tři plus jedna

Ženy, které mají rády sex, milují život a užívají si ho plnými doušky a hlavně jsou nerozlučné kamarádky vás právě zvou ke společnému posezení u kávy či skleničky vína. Možná se v příbězích najdete, a i kdyby ne, alespoň se výborně pobavíte. Pojďte to zkusit na vlastní kůži.

Sex ve městě po česku


Líbí se vám seriál „Sex ve městě“? Obdivujete například Mirandu nebo Carrie, které jsou krásné, schopné a oblečené podle poslední módy?

V knize Tři plus jedna se přesunete do naší české kotliny a budete společně se Zuzanou a jejími třemi kamarádkami Janou, Jarkou a Zdeňkou prožívat úplně stejné problémy jako čtyři kamarádky v Americe. Všechny jsou totiž také „úžasné“, milují život, někdy svoji práci a sex. Spojuje je nerozlučné přátelství a ani stovky kilometrů jim nezabrání k posezení u kávy nebo skleničky vína. Dozvíte se, že Petr je super v posteli, ale pro život je nepoužitelný, že Honza se v poloze ležmo mění, ale má jeden velký problém a to je jeho žena, Tchaj vyrostl někde ve stepi, umí jen pár slovíček rusky, ale má výdrž několik hodin, Ahmed je tak šíleně charismatický a kolega v práci sice mladý, ale nemít dvě malé děti, určitě už by se dávno rozvedl.

Knihu Tři plus jedna napsal sám život, a tak se nezlobte, pokud se v ní některá najdete. Přeci jen na rozdíl do Sexu ve městě, zůstanete i s hlavními hrdinkami v Praze, nebo v jiné české destinaci. Kniha se čte jedním dechem a doporučuji si k ní dopředu udělat kávu nebo nalít skleničku vína, protože až ji budete číst, rozhodně na jedno z toho dostanete chuť.

Ve spolupráci se společností Knihcentrum.cz vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Tři plus jedna.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zasoutěžte si o sexy příběhy čtyř kamarádekDo soutěže bylo odesláno 1300 tipů.

Kdo vyhrál?

milcal52 (1300), kocik (1300)

Správná odpověď

Kde se po letech setkaly Zuzana a Jarka?
v čekárně u psychiatra
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeTři plus jedna (Šárková, Danka)
Líbí se vám seriál „Sex ve městě“? Obdivujete například Mirandu nebo Carrie, které jsou krásné, schopné a oblečené podle poslední módy? V knize Tři plus jedna se přesunete do naší české… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.