Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 knihy S.E.X

Jak odolat prostředí, které už zlomilo mnohé silné charaktery, když je vám třináct, jste zdravotně postižený a žijete s matkou, která je alkoholička? Je to těžké, ale jde to. Nevěříte? Pojďte se o tom sami přesvědčit.

Nepříliš šťastné dětství


Masakr morálky davu je revoluce za osvobození jedince.

Příběh třináctiletého dítěte vyrůstajícího na samém dně naší současné společnosti je nejotevřenější zpovědí, jaká byla dosud publikována. Je šokujícím čtením, které svým literárním jazykem zcela vybočuje ze všech žánrových směrů. Bez nadsázky lze tuto knihu označit za nejoriginálnější publikaci, která byla v posledních třiceti letech v České republice vydána. Její námět je inspirován skutečným osudem chlapce žijícího v sociálním bytě s matkou, závislou na alkoholu, který je zdravotně postižen, ale dokáže najít nezlomnou sílu nepoddat se prostředí, které láme mnohem silnější charaktery dospělých žijících v jeho okolí. Mohlo by se zdát, že vážnost námětu čtenáři nabízí klasický sociální román s prvky melancholie a beznaděje. Ale není tomu tak, kniha je nečekaně humorná a překypuje optimizmem. Naplňuje se tím do posledního písmene krédo spisovatele Petra Doležala: Mé knihy jsou slzy smíchu či dojetí, vše ostatní je jen potištěný papír. A obojího v této zcela mimořádné knize nalezne čtenář překvapivé množství.

Ve spolupráci se společností Knihcentrum.cz vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu S.E.X.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Vyhrajte šokující příběh inspirovaný skutečnostíDo soutěže bylo odesláno 996 tipů.

Kdo vyhrál?

Anicka59 (996), jar1 (996), starýchřestýš (998)

Správná odpověď

Čím se živil otec hlavního hrdiny?
řídil trolejbus číslo 13
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeS.E.X (Doležal, Petr)
Příběh třináctiletého dítěte vyrůstajícího na samém dně naší současné společnosti je nejotevřenější zpovědí, jaká byla dosud publikována. Je šokujícím čtením, které svým literárním jazykem zcela vybočuje ze všech žánrových směrů.… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.