Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 knihy Experiment s láskou

Fizzy má skvělou kariéru, ale žádnou lásku. Vypadá to ale, že by nakonec nějakou najít mohla. Díky Connorovi, kterému pro změnu jde o kariéru a snaží se ji zachránit novou reality show, do níž Fizzy obsadí. Podaří se jim oběma najít či zachránit to, co chtějí?

Hledání lásky ve světle reflektorů


Felicity „Fizzy“ Chenová neví, jak dál. Vybudovala si skvělou kariéru jako zbožňovaná spisovatelka a na kontě má nespočet bestsellerů. Ale když je požádána, aby přednesla projev k zahájení školního roku, uvědomí si, že se sama neřídí tím, co káže. Fizzy nikdy nebyla opravdu zamilovaná. Chtíč? To ano. Ale takový ten pocit, který vás pohltí, kdy se vám podlomí kolena a nemůžete myslet na nic a nikoho jiného? Kdepak. Kde nic, tu nic. Co se stane, když optimismus, který celou svou kariéru ve čtenářích povzbuzovala, dostane falešný nádech?

Connor Prince je dokumentarista a svobodný otec, který miluje svou práci z velké části proto, že mu umožňuje žít poblíž dceřina bydliště. Jeho šéf však prahne hlavně po zisku, a tak mu nařídí natočit televizní reality show. Connorova práce je v ohrožení a on je najednou bezradný. Ve snaze najít romantickou hrdinku pro svou show narazí shodou okolností na podrážděnou Fizzy, která se jeví být dokonalým řešením jeho problému. Co kdyby ukázal celému světu, jak se královna všech romancí sama v přímém přenosu zamiluje až po uši? Fizzy mu to nehodlá usnadnit – bude muset souhlasit se všemi jejími požadavky. Jakmile na ně kývne, rozjede se natáčení Experimentu s láskou a Connora napadne, jestli i on se někdy dočká své spřízněné duše…

Experiment s láskou je přesně tím, na co fanoušci Christiny Laurenové čekali od chvíle, kdy se Fizzy objevila na stránkách bestselleru Rovnice lásky. Ve chvíli, kdy se rozsvítí světla a všichni na ni upřou své pohledy, vyjde kupodivu najevo, že to profláknuté „žili spolu šťastně až do smrti“, na které už dávno přestala věřit, se možná ukrývá přímo za kamerou.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Jota vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Experiment s láskou.


JOTA_22


Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Získejte příběh o reality show plné láskyDo soutěže bylo odesláno 634 tipů.

Kdo vyhrál?

allebra (636), Petula89 (636), Angrandir (637)

Správná odpověď

Kterou knihu Christina Lauren nenapsala?
Božský lhář.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeExperiment s láskou (Laurenová, Christina )
Felicity „Fizzy“ Chenová neví, jak dál. Vybudovala si skvělou kariéru jako zbožňovaná spisovatelka a na kontě má nespočet bestsellerů. Ale když je požádána, aby přednesla projev k zahájení školního roku, uvědomí… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.