Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 knihy Méně známé nestvůry 21. století

Kde končí fikce a začíná realita? Hranice je často velmi tenká a v moderním bestiáři Kim Fu to platí dvojnásob. Přesvědčte se o tom sami a začtěte se do příběhů, které nejsou jen sbírkou prvoplánových karikatur ani pitvorných kuriozit.

Těžko rozpoznatelná hranice mezi fikcí a realitou


Ve dvanácti nezapomenutelných příbězích sbírky Méně známé nestvůry 21. století se podivné stává všedním a všední podivným.

Autorka v názvu slibuje moderní bestiář, neznamená to však sbírku prvoplánových karikatur ani pitvorných kuriozit. Ať zrovna máme co do činění s dívkou, které rostou z kotníků křídla, s gigantickou kolonií mořských organismů blížící se k pobřeží, nebo „jen“ s podezřelou smrtí slavného horolezce, příběhy se nepřímo a rafinovaně dotýkají našeho přístupu k minulosti, přírodě, technice i druhým.

Kim Fu navazuje na tradici fantastických povídek postavených na silném nápadu a často překvapivé pointě, s lehkostí střídá nejrůznější styly a podle potřeby se umí přiblížit tak rozdílným žánrům, jako jsou básně v próze nebo erotická literatura.

Více o této knize si můžete přečíst v našem článku.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Host vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát
knihu Méně známé nestvůry 21. století.Správnou odpověď na soutěžní otázku
hledejte na webu nakladatelství Host nebo zde.
Do soutěže bylo odesláno 527 tipů.

Kdo vyhrál?

patril (527), doug (530)

Správná odpověď

Kolik povídkových knih napsala Kim Fu?
Jednu.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeMéně známé nestvůry 21. století (Fu, Kim)
Povídky, které stírají hranice fantastického a reálného Ve dvanácti nezapomenutelných příbězích sbírky Méně známé nestvůry 21. století se podivné stává všedním a všední podivným. Autorka v názvu slibuje moderní bestiář, neznamená… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.