Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 romány Paříž je vždycky dobrý nápad

Dokáže Chelsea znovu najít štěstí tam, kde ho prožívala před sedmi lety? Že by snad čekalo v náručí některého z jejích někdejších milenců? Ona doufá, že ano, a rozhodne se to zkusit. Zda se jí to podaří, si už přečtěte sami v románu Jenn McKinlayové.

Místa, kde byla Chelsea šťastná


Uplynulo už sedm let od doby, kdy Chelsea Martinová podnikla své evropské roční dobrodružství. Potom se musela nečekaně vrátit, a tak se vrhla na kariéru. Když jí otec zničehonic oznámí, že se bude ženit, Chelsea si uvědomí, že tak trochu zahořkla a její život se zastavil. A s tím se v žádném případě nehodlá smířit!

Proto se rozhodne cestu zopakovat a najít své staré já. Chce se znovu podívat na místa, která kdysi navštívila a kde byla opravdu šťastná. A ano, chce se znovu setkat i se svými tehdejšími milenci. Kdoví, třeba jí jeden z nich pomůže najít radost ze života.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Cosmopolis vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Paříž je vždycky dobrý nápad.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zasoutěžte si o román o hledání radosti ze životaDo soutěže bylo odesláno 909 tipů.

Kdo vyhrál?

Hanka394 (909), karliki (909), tetina (909)

Správná odpověď

Jak se jmenoval milenec, kterého měl Chelsea kdysi v Itálii?
Marcelino.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizePaříž je vždycky dobrý nápad (McKinlayová, Jenn)
Uplynulo už sedm let od doby, kdy Chelsea Martinová podnikla své evropské roční dobrodružství. Potom se musela nečekaně vrátit, a tak se vrhla na kariéru. Když jí otec zničehonic oznámí,… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.