Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 knihy 100 her pro každou příležitost

Hledáte inspiraci, jak zabavit děti na dlouhé cestě autem, nebo přemýšlíte jak rozproudit zábavu na párty? V tom případě se vám bude určitě hodit kniha Ivana Bretta, kde najdete sto her pro všechny příležitosti i věkové skupiny.

Zábava pro každou příležitost


Kniha je určena pro každého, kdo se chce odpojit od technologií a přeje si trávit více času s rodinou a přáteli. Nejen vedle nich, ale s nimi. Hry rozvíjejí představivost, schopnost řešit problémy i mezilidskou komunikaci. Pomůžou ulevit od digitálního přetížení a dají se hrát téměř při každé příležitosti. Rozproudí zábavu na rodinné oslavě či na večírku, zaženou nudu při dlouhé cestě autem, anebo si je prostě můžete zahrát jen tak – zlepší náladu po večeři, když jsou všichni spolu. Výhodou je, že k hraní stovky nápaditých her nepotřebujete vůbec nic, i tak je zábava zaručena.

Kniha je plná her, které dokážou sbližovat lidi, podněcovat komunikaci, probouzet tvořivost, zahřát vás, zchladit, prolomit trapné ticho, rozjet večírek… Je to sbírka stovky tvořivých, zábavných, kooperativních her rozdělených podle situací, ve kterých byste je mohli využít. Jedete na dovolenou? Na to je tu jedna kapitola. Chcete s rodinou večer strávit trochu času společně? V knize najdete deset perfektních her ke stolu. Je víkend, ale venku lije jako z konve? Není problém. Uvízli jste v nekonečné koloně? Jenom klid. Máme řešení.

Ve spolupráci se společností Knihcentrum vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu 100 her pro každou příležitost.


logo-Knihcentrum

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Vyhrajte tipy na zábavné hry na cesty i domůDo soutěže bylo odesláno 366 tipů.

Kdo vyhrál?

magic11 (366), jana224 (367)

Správná odpověď

Do kolika kapitol jsou rozděleny hry v knize 100 her pro každou příležitost?
Deset kapitol.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knize100 her pro každou příležitost (Brett, Ivan)
Hrajte si s přáteli – kdekoliv a kdykoliv
Odložte mobil a pojďte si něco zahrát se svými blízkými. Skvěle se pobavíte. Kniha je určena pro každého, kdo se chce odpojit od technologií a přeje si trávit více času s… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.