Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 romány Strom splněných přání

Jane je krátce po rozchodu a s blížícími se Vánocemi na ni smutek dopadá stále více. Její šéfová se proto rozhodne, že ji vyšle pracovně do Norska. Na Jane tam však čeká nejen příběh, o kterém má psát, ale také hned několik zajímavých mužů.

Luxusní hotely, krásná krajina a nový začátek


Jane se podařilo prorazit jako investigativní novinářka. Její přítel Simon se ale nedokázal smířit s tím, že je úspěšná a práci se věnuje víc než jemu. Blížící se Vánoce jí jen připomínají, že zůstala úplně sama. Její šéfce je jasné, že by potřebovala změnit prostředí, a tak ji vyšle do Norska na cestu organizovanou pro zástupce tisku a blogery. Má napsat článek o tradici, která se váže k úniku norského krále před nacisty. Za to, že mu Anglie poskytla azyl, posílá Norsko každý rok vánoční strom do Londýna.

Na Jane čekají fjordy, norská zima, luxusní hotely a skvělé jídlo. A také pár zajímavých mužů, jeden starý příběh a rada: Když vás potká láska, chytněte ji a pevně držte!

Ve spolupráci s nakladatelstvím Cosmopolis vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Strom splněných přání.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Vyhrajte výlet za vánočním příběhem a možná i láskouDo soutěže bylo odesláno 977 tipů.

Kdo vyhrál?

bali (977), evik159 (977), Miky77 (977)

Správná odpověď

Jak se jmenuje Janina šéfka?
Nadine.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeStrom splněných přání (Gladwell, Jenny)
Jane se podařilo prorazit jako investigativní novinářka. Její přítel Simon se ale nedokázal smířit s tím, že je úspěšná a práci se věnuje víc než jemu. Blížící se Vánoce jí… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.