Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 romány Antonia a její dcery

V srdci žhavé Itálie se nachází farma, kde na pořádek a chod domácnosti dohlíží temperamentní Antonia. Právě ona se s vámi poděli o svůj životní příběh a dokonce vám i uvaří chutné toskánské pokrmy.

Čtyři generace temperamentních Italek


Antonia a její dcery je silný román Marleny de Blasi, který se dotkne všech vašich smyslů. Tentokrát vás autorka zavede na rodinnou farmu v srdci žhavé Itálie. Seznámí vás s temperamentní Antonií, pozoruhodnou ženou dohlížející na pořádek a chod domácnosti, ve které bydlí čtyři generace nebojácných a houževnatých toskánských žen. Popíše vám její životní příběh, do něhož se vepsalo běsnění druhé světové války, láska i smutek, hluboká tajemství i doutnající hněv. Uvaří vám. Pokrmy provoněné oreganem, olivami a lahodným kaštanovým medem. Rozesměje vás a zcela nepochybně vás dojme svou vřelostí a spontaneitou.

Další z řady „italských“ memoárů od autorky mezinárodního bestselleru Tisíc dnů v Toskánsku přináší krásný i bolestný příběh Antonie, hrdé a dominantní matky rodu, vůdčí osobnosti čtyřgenerační rodiny silných toskánských žen.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Jota vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Antonia a její dcery.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Vyhrajte román odehrávající se ve slunném ToskánskuDo soutěže bylo odesláno 1121 tipů.

Kdo vyhrál?

sylver (1121), dohamar (1121), Ajrad1981 (1122)

Správná odpověď

Kde žije Marlena de Blasi?
V Orvietu.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeAntonia a její dcery (Blasi, Marlena de)
Antonia a její dcery je silný román Marleny de Blasi, který se dotkne všech vašich smyslů. Tentokrát vás autorka zavede na rodinnou farmu v srdci žhavé Itálie. Seznámí vás s… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.