Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 krimi romány Poslední soud

Patnáctiletá Monika si žije jako princezna, aniž by měla tušení o bezohledném jednání a nekalých obchodech svých rodičů a jejich přátel. Špinavé obchody a nekalé praktiky však bohužel poznamenají i ji a vy si můžete přečíst jak.

Únos je jen špička ledovce


Soukromý detektiv pátrá po dívce Monice, zmizelé dceři obchodníka se zbraněmi, a odhalí při tom zločinecký řetězec, který vede od prostituce a vydírání až k obchodu s drogami a nájemným vraždám.

Část románu se odehrává v podsvětí, v bizarním a brutálním světě lidí na okraji společnosti, kam spadne z pohádkového světa přepychu a bezstarostné nudy patnáctiletá Monika. Někdo ji navykl na drogy, sexuálně ji zneužil, držel ji na tajném místě a vydíral jejího otce. Když už je vyděračský obchod uzavřen a Monika se dostane na svobodu, opět někdo překazí dodávku zbraní na Blízký východ a policie rozpráší s tím související gang pašeráků drog. Zdá se, že vše, co se v románu odehrává, je záležitostí tvrdých mužů, ale klíčem k odhalení největšího tajemství je žena.

Na první pohled decentní a útlocitná, ale ve skutečnosti náruživá, pomstychtivá a chladnokrevná. Manželství je po ni prostředkem k získání peněz a manžel je překážkou k získání všeho. Takoví jsou hrdinové románu, a než krvavé drama neodvratně dospěje k poslednímu soudu, obětí jejich vztahů, zájmů a bezcharakterního jednání se stane nevinná dívka.

Ve spolupráci se společností Knihcentrum vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Poslední soud.


logo-Knihcentrum

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zahrajte si o pátrání po unesené dceři milionářeDo soutěže bylo odesláno 523 tipů.

Kdo vyhrál?

Alla1 (523), jakub1 (523)

Správná odpověď

Ve kterém roce vyšla první kniha Pavla Frýborta?
V roce 1984.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizePoslední soud (Frýbort, Pavel)
Soukromý detektiv pátrá po dívce Monice, zmizelé dceři obchodníka se zbraněmi, a odhalí při tom zločinecký řetězec, který vede od prostituce a vydírání až k obchodu s drogami a nájemným… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.