Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 5 knih Ariana Grande

Jak se z mladé dívky, která na YouTube nahrávala cover verze známých hitů, stala popová diva a inspirace pro miliony lidí po celém světě? Co dělá tato hvězda s impozantním hlasem kromě zpěvu? Je toho skutečně hodně a vy se o tom můžete přesvědčit.

Kráska s velkým srdcem


V této knize najdete spoustu úžasných fotografií, citátů i zásadních informací o Arianě Grande, popové princezně a majitelce jednoho z nejlepších hlasů současné pop music vůbec. Nechte se inspirovat zajímavou osobností této všestranné umělkyně!

Ariana Grande, zpěvačka, která vyprodává stadiony po celém světě, není jen dlouhovlasá popová princezna – patří k největším světovým hvězdám s impozantním hlasem! Její písně zaslouženě dobývají nejvyšší příčky hitparád. Kromě toho je taky módní ikonou, herečkou, obchodnicí, bojuje za práva žen a podporuje lidi s odlišnou sexuální orientací. A přežila teroristický útok na jednom ze svých koncertů! Na prvním místě je pro ni rodina, k níž patří i sedm psů z útulku. Pokud si někdo myslí, že s ní může soupeřit, povězme slovy jedné z jejích skladeb: „Díky, další!“

Jaké byly její profesionální začátky, jak si postupně budovala hvězdnou kariéru a styl? Jaký je život v záři reflektorů a co by chtěla předat svým fanouškům? To vše a ještě mnohem víc se dozvíte v téhle knize plné fantastických fotografií, faktů i Arianiných inspirativních citátů a myšlenek.

Ve spolupráci se značkou Ella&Max
patřící pod nakladatelství PRESCO GROUP a.s.
vám přinášíme soutěž, ve které pět z vás může vyhrát
knihu Ariana Grande.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zasoutěžte si o knihu pro fanoušky Ariany GrandeDo soutěže bylo odesláno 445 tipů.

Kdo vyhrál?

allebra (447), mikewin (448), brouci (448), dohamar (450), petula75 (455)

Správná odpověď

Jaký hlasový rozsah má Ariana Grande?
Čtyři oktávy.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeAriana Grande (Mackenzie, Malcolm)
Naprosto nepostradatelná neoficiální příručka pro fanoušky superstar
V této knize najdete spoustu úžasných fotografií, citátů i zásadních informací o Arianě Grande, popové princezně a majitelce jednoho z nejlepších hlasů současné pop music vůbec. Nechte se inspirovat zajímavou… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.