Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 povídkové knihy Hlavně na to nemysli

Jak snadné je předstírat nemoc, aby jste si zajistili pozornost okolí? Proč je jednodušší vsugerovat si bolest nebo fobii než štěstí? Přečtěte si povídky, jejichž autorkou je Iva Hadj Moussa, a možná v nich najdete nejednu odpověď.

Světlé stránky temnoty


Muž hledající vzrušení slíděním v životech jiných. Žena předstírající nemoc, aby na sebe upoutala manželovu pozornost. Lákavé možnosti dospívání, dotýkající se neznámého, někdy i děsivého. Spánkoví démoni, kteří člověka dusí i ve dne. Strach, že nám někdo vymazal vzpomínky a že svět není takový, jak myslíme.

Poznání, že vsugerovat si fyzickou bolest je mnohem jednodušší než vsugerovat si pocit štěstí. Nevěra jako jediný únik z banality všech a všeho, doprovázená podvědomou touhou, aby to všechno konečně prasklo… Za největšími úzkostmi často nestojí skutečné události, ale naše myšlenky.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Cosmopolis vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Hlavně na to nemysli.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Získejte knihu povídek ze životaDo soutěže bylo odesláno 1076 tipů.

Pro současné hlasování z několika účtů na jedné IP adrese jsme byli nuceni vyřadit některé soutěžící. Prosím, dodržujte Pravidla soutěží!

Kdo vyhrál?

zurekpetr (1076), fiserovam (1078), kistka (1078)

Správná odpověď

Kdy vyšla kniha Hlavně na to nemysli?
V září.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeHlavně na to nemysli (Moussa, Iva Hadj)
Muž hledající vzrušení slíděním v životech jiných. Žena předstírající nemoc, aby na sebe upoutala manželovu pozornost. Lákavé možnosti dospívání, dotýkající se neznámého, někdy i děsivého. Spánkoví démoni, kteří člověka dusí… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.