Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 dětské knihy Hele, řekni to!

Jsou věci, které ačkoli zní neuvěřitelně, tak by se o nich mělo mluvit. Pepina se o tom přesvědčí poté, co v parku potká pána, který se chová velice podivně. Připomeňte to na jejím příběhu svým ratolestem i vy.

Naučte děti, jak chránit své intimní hranice


Pepina jde vyvenčit pejska a v odlehlejší části parku narazí na pána, který se chová velice podivně. Asi by to měla někomu říct, jenže copak tohle se dá vyprávět? Vždyť by jí to nikdo nevěřil. Navíc by to ani říct nedokázala, protože jakmile si na toho chlápka vzpomene, hrůzou se jí sevře krk. Nakonec se Pepina přece jen svěří kamarádům a s překvapením zjišťuje, že není jediná, kdo něco podobného zažil. Postupně se dozvídá, jaká různá nebezpečí mohou děti potkat i jak se jim dá úspěšně čelit. A hlavně pochopí, že některá tajemství by si člověk opravdu neměl nechávat pro sebe. Protože když to řekne, ochrání tím nejen sebe, ale také ostatní děti.

Součástí knihy jsou Pracovní listy. S jejich pomocí si děti zopakují a rozšíří nabyté poznatky tak, aby dokázaly dát člověku, který by se pokoušel narušovat jejich intimní hranice, jasné STOP!

Ve spolupráci s nakladatelstvím Cattacan vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Hele, řekni to!Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zasoutěžte si o příběh o tom, jak důležité je nemlčetDo soutěže bylo odesláno 948 tipů.

Kdo vyhrál?

DANIELA1 (950), atekram (950), hkohoutice (951)

Správná odpověď

Kolik pracovních listů je ke knize Hele, řekni to!?
Deset.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeHele, řekni to! (Krýslová, Michaela)
Pepina jde vyvenčit pejska a v odlehlejší části parku narazí na pána, který se chová velice podivně. Asi by to měla někomu říct, jenže copak tohle se dá vyprávět? Vždyť… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.