Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 krimi knihy Odložená spravedlnost

Označila policie správně viníka, nebo byl odsouzen nevinný člověk a skutečný pachatel už si mezitím měl čas nerušeně vyhlédnout další oběť? Odpověď na tuto otázku najděte sami v krimi knize Petra Čepka, kde nic není takové, jak se zdá.

Co když byl odsouzen nevinný?


Kdosi nemilosrdně rozhodl o osudu krásné rusovlasé gymnazistky Lenky. Je však pachatelem drogově závislý zkrachovalý malíř, který byl postaven před soud? Sedm různých aktérů soudního procesu představí během jediného dne svůj osobní pohled na sedmnáctiletou Lenku i na obžalovaného malíře. Každý z nich má v hlavě několik indicií, které mohou vnést do případu nové světlo. Jenomže tyto důležité informace u soudu nezazní.

Teprve později se indicie postupně dozvídá muž přezdívaný Seržant, pomáhající kamarádovi Puťákovi při pátrání po unesené mladší sestře, rusovlasé Pavlínce. Existuje snad spojení mezi zmizením Lenky a pohřešováním dalších krásných dívek s vlasy barvy medu? Žije v Praze mezi námi bez povšimnutí sériový vrah? Odloží se spravedlnost na neurčito, nebo jí bude učiněno zadost?

Ve spolupráci s nakladatelstvím Cosmopolis vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Odložená spravedlnost.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Získejte hon na vraha se zálibou v rusovláskáchDo soutěže bylo odesláno 1275 tipů.

Kdo vyhrál?

Pistalinda (1275), Marie64 (1275), glenarvan (1278)

Správná odpověď

V kolika letech začal Petr Čepek hrát stolní tenis?
V devíti letech.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeOdložená spravedlnost (Čepek, Petr)
Kde ji máme hledat?
Kdosi nemilosrdně rozhodl o osudu krásné rusovlasé gymnazistky Lenky. Je však pachatelem drogově závislý zkrachovalý malíř, který byl postaven před soud? Sedm různých aktérů soudního procesu představí během jediného dne… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.