Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 thrillery Mizející dívky

Co spojuje pohřešovanou Isabelle s tajemnou dívkou, která se najde zcela otřesená a nikdo ani netuší, že se víc než rok pohřešovala? Mohou spolu oba případy souviset? Detektiv Quinnová je o tom přesvědčená, ale zdá se, že je jediná.

Dívka, kterou nikdo nehledal


Každý v malém, ospalém americkém městečku Denton hledá sedmnáctiletou Isabelle Colemanovou. Všechno, co zatím našli, je její mobilní telefon. A pak také další dívka, o které ani nevěděli, že ji mají hledat.

Tato nebohá, zatím bezejmenná a tajemná dívka je zcela otřesená a naprosto vůbec nereaguje na dění a svět kolem sebe. Všechno, co v tuto chvíli detektiv Josie Quinnová může použít jako vodítko, je jméno: Ramona.

Josie, která je právě v té době suspendována, bere pátrání do svých rukou. Jméno Ramona vede k dalším důkazům, které tyto dvě dívky spojují. Ví, že začíná zoufalý závod s časem, jehož cílem je najít Isabelle živou, a obává se, že mohou existovat také další dívky…

Stopy opravdu Josie Quinnovou vedou k další dívce. Její případ však úřady označily za smyšlený a odložily ho. Josie se přesto domnívá, že by ona dívka mohla být také obětí. Ale koho vlastně? A proč se zdá, že nikdo kromě ní o vyřešení případu nestojí?

Aby Josie chytila monstrum, které unáší mladá děvčata, musí se postavit nejen lhostejnosti okolí, ale i svým vlastním nočním můrám a následovat svůj instinkt na ta nejtemnější místa. Dokáže to včas, navíc v situaci, kdy není radno důvěřovat vlastně nikomu?

Ve spolupráci s nakladatelstvím Cosmopolis vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Mizející dívky.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zasoutěžte si o hon na únosce mladých dívekDo soutěže bylo odesláno 1556 tipů.

Kdo vyhrál?

SONIKA (1558), fiserovam (1559), atekram (1559)

Správná odpověď

Kde žije Lisa Reganová?
V Philadelphii.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeMizející dívky (Reganová, Lisa)
Každý v malém, ospalém americkém městečku Denton hledá sedmnáctiletou Isabelle Colemanovou. Všechno, co zatím našli, je její mobilní telefon. A pak také další dívka, o které ani nevěděli, že ji… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.