Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 romány Rande na balkoně

Alexe zastihl zákaz vycházení během rozchodu a trávit celé dny v jednom bytě s bývalou přítelkyní je utrpení. Proto utíká na jediné místo, kam může – na balkon. Právě tam se seznámí s krásnou sousedkou Didi a vy se můžete začíst do jejich příběhu.

Láska v čase karantény


„Zůstaňte doma! Zůstaňte doma!“ znělo z reproduktorů opuštěnými ulicemi Milána. Nikdo nebyl připravený na to, že život najednou zamrzne.

Alex se ocitl zavřený doma s tím posledním člověkem, se kterým by chtěl dýchat stejný vzduch: se svou bývalkou. Hned za zdí uvízla Didi v bytě přeplněném hlučnou rodinou. Milující a milovanou rodinou, před níž se ale v této situaci dalo uniknout jen na balkon. Na tom sousedním se snažil najít chvilku klidu Alex.

Jejich náhodná setkání a povídání přes balkon se změnila v příjemné každodenní schůzky. Samozřejmě s dodržením nařízeného odstupu. Může za tak zvláštních okolností vzniknout láska?

Ve spolupráci s nakladatelstvím Cosmopolis vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Rande na balkoně.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Vyhrajte romantický příběh z italského balkonuDo soutěže bylo odesláno 1056 tipů.

Kdo vyhrál?

Milka98 (1056), opice1956 (1056), Hojaro (1056)

Správná odpověď

Jak se jmenuje Alexova bývalá přítelkyně?
Gaia.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeRande na balkoně (Kingsley, Felicia)
Romantiku a humor nepřemůže ani zákaz vycházení „Zůstaňte doma! Zůstaňte doma!“ znělo z reproduktorů opuštěnými ulicemi Milána. Nikdo nebyl připravený na to, že život najednou zamrzne. Alex se ocitl zavřený doma s tím posledním… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.