Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 knihy fotografií Blanensko z nebe

Blanensko a Moravský kras jako takový jsou, vzhledem k velkému počtu jeskyní, vyhledávanou turistickou oblastí, ale tamní rozmanitá krajina toho nabízí mnohem více a vy se o tom můžete přesvědčit v publikaci plné nádherných fotografií.

Přírodní krásy Moravského krasu a okolí


Jak vypadá region bohatě zdobený hustými lesy s vystupujícími skalními útvary? Jaká tajemství ukrývá hustá mlha? Neváhejte a prolistujte tuto knihu. Region Blanensko se vám nyní představuje pohledem dosud nepoznaným – z nebe!

Většina má představu, že na Blanensku a hlavně v Moravském krasu najde nádheru více než 1 000 jeskyní. A zaměřuje svou pozornost hlavně na ně.

Tato kniha je ale překvapí a dá jim nahlédnout i do jiných koutů tohoto výjimečného regionu. Na tomto kousku země je k vidění velké množství hradů, zámků a přírodních krás, které jsou ukryty běžnému pohledu nám pozemským tvorům. Jsou to malebná města a vesnice tohoto kraje Blanensko, Boskovicko, Letovicko, Malá Haná, Kunštátsko, Olešnicko.

Více informací najdete v našem článku.

Ve spolupráci s CBS nakladatelstvím vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Blanensko z nebe.


CBS_barvalogo

Správnou odpověď na soutěžní otázku
hledejte na webu CBS nakladatelství nebo zde.Do soutěže bylo odesláno 571 tipů.

Pro současné hlasování z několika účtů na jedné IP adrese jsme byli nuceni vyřadit některé soutěžící. Prosím, dodržujte Pravidla soutěží!

Kdo vyhrál?

Audy (571), sakula (572)

Správná odpověď

Na které straně se nachází fotografie Propasti Machocha?
36
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeBlanensko z nebe (Grznárová, Martina - Paprčka, Milan - Skalka, Tibor)
Blansko Region From Heaven
Jak vypadá region bohatě zdobený hustými lesy s vystupujícími skalními útvary? Jaká tajemství ukrývá hustá mlha? Neváhejte a prolistujte tuto knihu. Region Blanensko se vám nyní představuje pohledem dosud nepoznaným… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.