Blanensko z nebe

Blansko Region From Heaven

zobrazit info o knize
Nakladatelství CBS nakladatelství
Vydáno   6/2020
ISBN 978-80-88259-72-5
Vydání 1.
Počet stran 168
Vazba pevná bez přebalu
Formát 252×170
Doporučená cena 629 Kč

O knize

Jak vypadá region bohatě zdobený hustými lesy s vystupujícími skalními útvary? Jaká tajemství ukrývá hustá mlha? Neváhejte a prolistujte tuto knihu. Region Blanensko se vám nyní představuje pohledem dosud nepoznaným – z nebe!
Většina má představu, že na Blanensku a hlavně v Moravském krasu najde nádheru více než 1 000 jeskyní. A zaměřuje svou pozornost hlavně na ně.
Tato kniha je ale překvapí a dá jim nahlédnout i do jiných koutů tohoto výjimečného regionu. Na tomto kousku země je k vidění velké množství hradů, zámků a přírodních krás, které jsou ukryty běžnému pohledu nám pozemským tvorům. Jsou to malebná města a vesnice tohoto kraje Blanensko, Boskovicko, Letovicko, Malá Haná, Kunštátsko, Olešnicko.
Pohled ptáků z nebe, to je relax, prostor pro obrovský rozhled. Díky moderním technologiím přiblíží dominanty území anebo jednotlivých obcí a měst a jejich detaily i nám, kteří nemáme tu možnost zhlédnout tyto krásy.
Nehledejte v knize jenom obce nebo města, to by byla trochu nuda. Oranžové střechy a zelená tráva není záměr této knihy, ale pestrost, originalita záběrů, překvapivost, rovněž i doba focení jednotlivých fotografií je jiná a o to zvláštnější než ostatní záběry, které můžete vidět ve většině propagačních materiálů daného regionu. Ale i pohled na místo již tak známé, vyfocené v jiné době, v jiném období může přinést překvapivé záběry.

Doporučení:
Share

Související články