Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 knihy pro děti Ať žijí auta!

Máte doma dítko, které miluje autíčka a nejraději by je mělo úplně všude? Tak v tom případě vás i vaši ratolest potěší pohádky Petra Čepka, ve kterých se můžete vydat do světa hrdinů na čtyřech kolech.

Vydejte se na výlet do země autíček


Vítejte ve světě aut! Vítejte v úžasném světě obývaném nejrůznějšími šikovnými vozidly, jako jsou sanitky, minitraktor, buldozer, cisterna, popelářský či policejní vůz, závoďák a spousta jejich kamarádů. Ale pozor! Můžete se také setkat s nebezpečným Šroťákem, naštvaným kombajnem či jezerní obludou Lochnerezkou. Duchové prastarých parních automobilů s oblibou vstupují do snů, semafory rostou jako slunečnice a za zmrzlinu se platí oktany. Průhledným podmořským tunelem navštívíte hlavní město ostrovního království Velká Baterie, kde se schyluje ke korunovaci nového panovníka. A poznáte sympatickou buginu Ginu, učitelku místní autoškolky, která si ví se vším rady. Na konci každé pohádky nečeká zvonec, ale otázka, nad níž se malí čtenáři mohou na chviličku zamyslet.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Triton vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Ať žijí auta!Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zasoutěžte si o knihu autopohádek z BrzdínaDo soutěže bylo odesláno 1059 tipů.

Kdo vyhrál?

Kristulka (1060), Ellucy (1060)

Správná odpověď

Jak se jmenuje hlavní město království Velká Baterie?
Bloudín.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeAť žijí auta! (Čepek, Petr)
Pohádky z Brzdína
Vítejte ve světě aut! Vítejte v úžasném světě obývaném nejrůznějšími šikovnými vozidly, jako jsou sanitky, minitraktor, buldozer, cisterna, popelářský či policejní vůz, závoďák a spousta jejich kamarádů. Ale pozor! Můžete… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.