Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 romány Hafani – Madla a já

Bývalá vedoucí lifestylového magazínu Róza byla zvyklá pohybovat se ve společnosti celebrit, ale když dostane výpověď, svět vernisáží a divadelních premiér je rázem pryč. Její syn jí však daruje vstupenku do světa nového – psího.

Štěně = lék na duši


Róza je vedoucí lifestylového magazínu pro ženy a jako novinářka je zvyklá řešit lecjaké situace. Ale na to, že si manžel najde milenku (nevěrník mizernej), připravená nebyla. Ani na to, že přijde o práci („omlazujeme!“). A tak se z luxusního společného bytu (manželka i milenka se do něj prostě najednou nevejdou) odstěhuje do pronajatého 1+1 a zatím přijme práci redaktorky na webu o domácích mazlíčcích. Aby měla ke své nové práci dostatek inspirace, dostane od syna jako dárek štěně labradora, které někdo odložil.

Róza radostí z nečekaného dárku zrovna neoplývá a myslí si, že je asi poslední člověk na světě, který by měl mít psa. Nejen že místo rozhovorů s celebritami teď píše texty o klíšťatech a kočičích záchodech, ale najednou místo návštěv vernisáží a divadelních premiér kličkuje v noci mezi exkrementy na psí loučce a ráno při venčení si povídá hlavně s důchodci a bezdomovci. Ocitá se ve světě lidí, které spojuje to, že mají psa. Ale není si jistá, že je tohle život, který chce vést. Přesto, že z některých pejskařů se stávají její přátelé. A přesto, že svět celebrit a pejskařů se jí daří propojovat.

A stále také neví, jestli si chce štěně nechat. Kde by ale jinak skončilo? V útulku? Co když je Róza někdo, kdo má život téhle malé „psiny“, kterou pojmenuje Madla Labradorová, změnit? A jak Madla změní život zase jí?

A to Róza navíc ani netuší, že její labradoří holka – „psina“ Madla Labradorová – stejně jako ostatní psi život svých páníčků a paniček patřičně sarkasticky komentují.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Cattacan vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Hafani – Madla a já.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Vyhrajte důkaz o tom, že pes vám změní životDo soutěže bylo odesláno 891 tipů.

Kdo vyhrál?

hanusl (891), Viera01 (891), wercaf (891)

Správná odpověď

Jak se jmenuje Rózin syn?
Adam.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeHafani: Madla a já (Seidlová, Monika)
Róza je vedoucí lifestylového magazínu pro ženy a jako novinářka je zvyklá řešit lecjaké situace. Ale na to, že si manžel najde milenku (nevěrník mizernej), připravená nebyla. Ani na to,… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.