Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 audioknihy Evoluce – Pramen života

Po dlouhé cestě, během které museli Lucie, Jem a ostatní překonat řadu překážek a nebezpečných situací, se konečně ocitají na vytouženém území, kde žijí ostatní cestovatelé časem. Najdou zde konečně odpověď, jak se dostat zpět domů?

Poslední bitva o Zemi


Po dlouhém cestování a překonání všech nástrah se Jem probouzí uprostřed enklávy, kterou i s přáteli tak zoufale hledal. Nejsou zde ale všichni. Katta zmizela beze stopy a Lucie leží na ošetřovně v kómatu i s malým squidem. Přátelé se snaží zjistit, jak by se mohli dostat zpátky do své doby, když jim vůdkyně GAIA prozradí šílený plán. Svým příchodem totiž nevědomky spustili do chodu velice nebezpečné věci. Nyní je v ohrožení celá planeta Země a Jem s ostatními se musí rozhodnout, zda se v blížící poslední bitvě postaví na stranu zvířat, nebo lidstva.

Závěrečný díl trilogie Evoluce slibuje velké napětí a ukončení nečekaného dobrodružství skupinky mladých lidí, kteří při havárii letadla skončí místo na letišti v Denveru v budoucnosti.

Více o této audioknize si můžete přečíst v našem článku.

Ve spolupráci se společností Audiotéka.cz vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát audioknihu Evoluce – Pramen života.Správnou odpověď na soutěžní otázku
hledejte na webu Audiotéka.cz nebo zde.Do soutěže bylo odesláno 511 tipů.

Kdo vyhrál?

svetlu (511), musilova.hana (513), Had (514)

Správná odpověď

Kde žije Thomas Thiemeyer?
Ve Stuttgartu.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeEvoluce – Pramen života ( Thiemeyer, Thomas)
Audiokniha
Po dlouhém cestování a překonání všech nástrah se Jem probouzí uprostřed enklávy, kterou i s přáteli tak zoufale hledal. Nejsou zde ale všichni. Katta zmizela beze stopy a Lucie leží… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.