Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 thrillery 55

Na policejní stanici ve Wilbrooku se sejdou dva muži, kteří se navzájem označují za sériového vraha. Kdo měl být skutečně obětí a který z nich naopak vraždit? Na to musí přijít místní velitel Chandler Jenkins, a to dříve, než dojde k vraždě s číslem 55.

Kdo je vrah a kdo oběť?

Chandler Jenkins je velitelem policie v zapadlém městečku Wilbrook. Celý život řeší domácí hádky a sousedské neshody. Změna nastane, když se na stanici vpotácí muž jménem Gabriel. Unesl ho sériový vrah Heath. Měl se stát jeho padesátou pátou obětí, ale utekl. Než Chandler stačí zahájit pátrání, přijde na stanici Heath. Unesl ho sériový vrah Gabriel. Měl se stát jeho padesátou pátou obětí, ale utekl. Který z nich říká pravdu? A podaří se Chandlerovi případ vyřešit dřív, než vrah udeří znovu?

Více o této knize si můžete přečíst v našem článku.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Domino
patřícím pod společnost Albatros Media vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu 55.

Domino_AlbatrosMedia

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte zde.

Soutěžní otázka

Kde se narodil James Delargy?

V Jižní Africe.
V Austrálii.
Ve Irsku.

Tato soutěž je určena pouze pro registrované členy Klubu knihomolů.
Přihlašte se. / Zaregistrujte se.

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knize55 (Delargy, James)

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.