Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 naučné publikace Bystrohlaví

Co jíst a co z jídelníčku vyřadit, jaké fyzické aktivitě se věnovat a jak správně relaxovat, aby se vaše mentální výkonnost zvýšila na maximum? Nejen to vám prozradí Dave Asprey ve své publikaci, o kterou si můžete zasoutěžit.

Bystřejší, rychlejší a odolnější mozek za dva týdny


Posledních deset let pracoval Dave Asprey, podnikatel ze Silicon Valley, se světově uznávanými lékaři a vědci, aby odhalili nejnovější a nejinovativnější metody, které by umožnily lidem podávat lepší výkony – tomuto procesu se říká biohacking a nyní vám ukáže, jak jej využít, abyste dosáhli bystřejšího, chytřejšího, rychlejšího a odolnějšího mozku.

Představte si, že vaše mysl funguje tak jasně a bystře, že – pravděpodobně poprvé v životě – uděláte více práce v kratším čase. Co kdyby vám najednou šly ty nejtěžší věci mnohem jednodušeji? Co kdybyste si byli stoprocentně jistí svou inteligencí a už nikdy nebyli ti, kteří prostě nejsou dost chytří a nemůžou si vzpomenout na něco důležitého. Jak byste se chovali k lidem, kdyby vaše změny nálad, vznětlivost a chutě, které narušují váš den, jednoduše zmizely?

Dave Asprey nám ukáže, že je tohle všechno – a ještě víc – možné. Zjistíte, že zavedením jednoduchých změn v životním stylu (neboli „hacků“) můžete využít toho, jak funguje struktura mozku, a naučíte se posunout svou mentální výkonnost ještě dál. Asprey kombinuje nejnovější poznatky neurovědy a neurobiologie s přístupem „nic neodkládej“ inspirovaným hackery a nabízí program postavený kolem klíčových oblastí mozkového výkonu.

Srozumitelný dvoutýdenní program nabízí detailní plán, jak zvýšit výkon mozku – které potraviny jíst a kterým se vyhnout, jak do vašeho dne zařadit správný druh fyzické aktivity, pravidla detoxu pro vaše tělo i domov, meditaci a dýchání pro dobrou výkonnost, doporučené výživové doplňky pro zlepšení mozkové činnosti a také jak přizpůsobit osvětlení doma i v práci, abyste mozku dodali světlo, které mu prospívá.

Ve spolupráci se společností Knihcentrum vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Bystrohlaví.


logo-Knihcentrum

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zahrajte si o návod, jak „hacknout“ svůj mozekDo soutěže bylo odesláno 423 tipů.

Kdo vyhrál?

irulka23 (423), duscha (423)

Správná odpověď

Jakou vazbu má kniha Bystrohlaví?
Pevnou vazu.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeBystrohlaví (Asprey, Dave)
Neprůstřelný plán, jak pomocí biohacků odemknout plný potenciál svého mozku
Vynálezce „Neprůstřelné kávy“ (Bulletproof Coffee) a autor bestselleru The Bulletproof Diet přichází s revolučním plánem, jak vylepšit vaši schopnost myslet – a to už za dva týdny. Posledních deset let… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.