Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 romány Třetí poločas

Stijn a Carmen měli všechno, ale ani peníze nedokáží vyléčit agresivní rakovinu, kterou Carmen diagnostikovali. V jediném okamžiku se jejich životy naprosto změní, když večírky s přáteli nahradí chemoterapie a pomalu se blíží ten nejtěžší okamžik.

Tragický konec velké lásky


Stijn a Carmen jsou moderní, zdraví a bohatí manželé, mají dceru a oba vlastní prosperující firmu. Užívají si plnými doušky života v Amsterodamu, dokud u Carmen není diagnostikována rakovina. Ze dne na den se jejich život změní z jednoho nekončícího večírku v cestu po doktorech a nemocnicích. Zatímco Carmen prochází chemoterapiemi a ozařováním, hédonista Stijn se vrhá do amsterodamského nočního života a do náruče žen.

Román popisuje bez patosu a falešného sentimentu smrtelnou a nevyléčitelnou nemoc, která zasáhla mladý manželský pár v rozkvětu života jako blesk z čistého nebe. Autor vypráví svůj příběh přímočaře, bez příkras, nic neskrývá. Přitom však tyto tragické okamžiky líčí se svérázným černým humorem. Deprimující situace v nemocnici střídají trýznivé momenty průběhu nemoci a těžce zkoušené síly vztahu obou mladých lidí. Je to tedy zároveň óda na lásku.

Ve spolupráci se společností Knihcentrum vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Třetí poločas.


logo-Knihcentrum

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Vyhrajte ódu na lásku s poněkud trpkým koncemDo soutěže bylo odesláno 526 tipů.

Kdo vyhrál?

jana224 (528), Ivuška61 (528)

Správná odpověď

Kolik let je dceři Stijna a Carmen?
Jeden rok.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeTřetí poločas (Kluun, Ray)
Příběh jedné lásky a smutného odcházení
Stijn a Carmen jsou moderní, zdraví a bohatí manželé, mají roční holčičku a oba vlastní prosperující firmu. Užívají si plnými doušky života v Amsterodamu, dokud u Carmen není diagnostikována rakovina.… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.