Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 thrillery Nůž

Kam až dokáže brilantního detektiva stáhnout záliba v alkoholu? O tom se Harry Hole přesvědčil na vlastní kůži, když ztratil vše co miloval a Jim Beam se stal jeho jedinou jistotou. A to prozatím netuší, že může být ještě hůř.

Krvavá kocovina

Harry Hole balancuje nad propastí. Už mnohokrát se probudil s temným tušením, prázdnou hlavou a kocovinou jako trám. Tentokrát je ovšem probuzení horší než jindy. Kdysi slavný kriminalista má na rukou i kalhotách krev a z předchozího večera si nepamatuje vůbec nic. Střípky událostí však postupně vyplouvají na povrch a Harry si začíná přát, aby se byl vůbec neprobudil. Protože i zlý sen je lepší než krutá realita, jíž musí čelit.

Více o této knize si můžete přečíst v našem článku.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Kniha Zlín
patřícím pod společnost Albatros Media vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Nůž.

KnihaZlin_AlbatrosMedia

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte zde.

Soutěžní otázka

Jak se jmenuje bývalá manželka Harryho Holea?

Ráchel.
Sarah.
Grace.

Tato soutěž je určena pouze pro registrované členy Klubu knihomolů.
Přihlašte se. / Zaregistrujte se.

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeNůž (Nesbo, Jo)

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.