Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 dětská leporela Rok na trhu

V Dobrotíně mají trh, kde se můžete setkat se spoustou zajímavých lidí, nakoupit krásné věci a pochutnat si na vegetariánských jídlech u Dýňového barona. Podívejte se, co všechno se zde prodává a jakou další zábavu tržiště nabízí.

Vyrobeno a vypěstováno s láskou

Velkoformátové leporelo ve stylu oblíbeného Roku v lese dětem tentokrát představí barvitý život prodejců na trhu a jejich zákazníků. Zjistí, jak místní slaví svátky, jak se vypořádávají s rozmary přírody nebo jak se mění nabídka na stáncích v jednotlivých ročních obdobích.

Vítejte na trhu v Dobrotíně!

Každý týden tady můžete nakoupit zdravou zeleninu, řemeslné výrobky a další věci, které s láskou vypěstovali nebo vyrobili místní lidé. Dýňový baron nabízí vegetariánská jídla. Když vás honí mlsná, můžete si zajít ke stánku manželů Vanilkových. Mariana zase šije neobyčejné hračky a Anežka oblečení. Bylinkářka Boženka připravuje léčivé směsi a nejkrásnější květiny najdete u Violky. Nemáte chuť se u nás zastavit?

Více o této knize si můžete přečíst v našem článku.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Host vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Rok na trhu.

Správnou odpověď na soutěžní otázku
hledejte na webu nakladatelství Host nebo zde.

Soutěžní otázka

Kolik knih vyšlo v sérii Rok v… před knihou Rok na trhu?

Dvě knihy.
Tři knihy.
Čtyři knihy.

Tato soutěž je určena pouze pro registrované členy Klubu knihomolů.
Přihlašte se. / Zaregistrujte se.

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeRok na trhu (Richter-Magnuszewska, Jola)

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.