Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 knihy Naučte se kreslit – Kreslení přírody

S pomocí obyčejné tužky a papíru můžete vytvořit kouzelné umělecké dílo, stačí si osvojit základní techniky a principy a cvičit. A právě s tím prvním vám pomůže praktická příručka, o kterou si s námi můžete zasoutěžit.

Příroda zachycená na papíře


V praktické příručce Kreslení přírody vám Mark a Mary Willenbrinkovi zábavným a přátelským stylem výuky představí, jak realisticky zachytit svět kolem vás.

Naučíte se kreslit vodu a odraz ve vodě, sníh, led, pohoří, různé druhy stromů a mraků, přírodní jevy, jako blesk nebo tornádo, vodopád a v neposlední řadě také zvířata, protože ta do přírody samozřejmě nezbytně patří.

Bude vám stačit malý formát papíru, nemusíte se bát velkých ploch. Tím, že se ke kreslení používají jen tužky o různé tvrdosti, získáte perfektní povědomí o stínování a principech světla a stínu nezbytně potřebných pro různé druhy kresby a malby. Kniha vám pomocí jednoduchých příkladů poskytne důležité základy pro vaši budoucí tvorbu. Naučíte se, jak v praxi fungují známé koncepty, jako je perspektiva a kompozice, a spoustu dalšího.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Zoner Press vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Naučte se kreslit – Kreslení přírody.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Vyhrajte praktického pomocníka pro kreslení přírodyDo soutěže bylo odesláno 1298 tipů.

Kdo vyhrál?

Lube (1298), Liba53 (1298), pepinoold (1298)

Správná odpověď

Kolik stran má kniha Naučte se kreslit – Kreslení přírody?
Méně než sto padesát.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeNaučte se kreslit – Kreslení přírody (Willenbrink, Mary - Willenbrink, Mark)
Pro kreslíře i začátečníky
„Už jste někdy pocítili ten klid při procházce lesem či vzrušení z kupících se bouřkových mraků na pláži? Výtvarná díla nám umožňují podobné momenty zachytit a sdílet s ostatními.“ V praktické… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.