Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o dvě knihy Síla osmi

Napadlo vás někdy, že pouhá myšlenka může pomoci k uzdravení, nebo dokonce měnit svět k lepšímu? Čím více lidí ji sdílí a vyšle tak pozitivní energii do vesmíru, tím je síla kolektivního myšlení větší.

Když myšlenka uzdravuje


Objevte svou mimořádnou schopnost spojit sílu vlastní pozitivní myšlenky se silou druhých a začněte uvnitř i kolem sebe působit neuvěřitelné změny k lepšímu…

Lynne McTaggartová ve své knize předkládá převratné, ohromující poznatky o zázračné síle myšlenky, sdílené skupinou, a o jejím bumerangovém efektu.
Co vysíláme do vesmíru, to se k nám vrací v zesílené formě. Přestože je síla úmyslu – energie pozitivní myšlenky – obecně vnímána jako zdroj změn, nesmírná síla myšlenky sdílené skupinou dosud prozkoumána nebyla.

V Síle osmi přináší Lynne McTaggartová, odbornice na spirituální vědu, pozoruhodné výsledky deset let trvajících experimentů zaměřených na to, jak může myšlenka sdílená osmi lidmi uzdravovat a měnit celý svět k lepšímu. Na základě nejnovějších vědeckých poznatků z oblasti výzkumu mozku, experimentů Gregga Bradena (autora knihy MATRIX, Božský zdroj) i výsledků vlastního univerzitního bádání zde představuje solidní důkazy o tom, že existuje síla kolektivního vědomí i jak funguje.

S pomocí této poutavé a jednoduše srozumitelné knihy se můžete naučit uvolnit energii ukrytou ve vašem nitru a používat ji k tomu nejlepšímu účelu – k uzdravení sebe i světa kolem.

Ve spolupráci se společností Knihcentrum vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Síla osmi.


logo-Knihcentrum

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Získejte publikaci o síle kolektivního myšleníDo soutěže bylo odesláno 442 tipů.

Kdo vyhrál?

irenajak (444), Synda (444)

Správná odpověď

Kolik stran má kniha Síla osmi?
Více než tři sta stran.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeSíla osmi (McTaggartová, Lynne)
Transformační síla kolektivního vědomí
Jak využít zázračnou energii skupinky lidí k uzdravení jednotlivců i celého světa Objevte svou mimořádnou schopnost spojit sílu vlastní pozitivní myšlenky se silou druhých a začněte uvnitř i kolem sebe působit… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.