Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 audioknihy Až tady nebudu

Jak je možné, že se čas na Facebookovém profilu Jess Mountové posunul o rok a půl dopředu? Vystřelil si z ní nějaký vtipálek, nebo opravdu dostala příležitost změnit vlastní osud? To můžete zjistit spolu s hlavní hrdinkou.

Zachránit sebe nebo nenarozeného syna?

Kdybyste měli na výběr mezi svým životem a životem svého ještě nenarozeného syna, co byste si zvolili? Jess stojí před nelehkou volbou. Jakmile jí totiž začnou chodit na Facebook zprávy z budoucnosti o její smrti, celý svět se jí postupně hroutí. Stala se obětí nějakých vtipálků? Jak moc může svůj osud změnit, aby přitom neohrozila život svého syna?

Více o této audioknize si můžete přečíst v našem článku.

Ve spolupráci se společností Audiotéka.cz vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát audioknihu Až tady nebudu.

audiotekaCZ_logo

Správnou odpověď na soutěžní otázku
hledejte na webu Audiotéka.cz nebo zde.

Do soutěže bylo odesláno 749 tipů.

Kdo vyhrál?

Gudrun (749), aduja (750), hannah1112 (750)

Správná odpověď

Který z interpretů je členem souboru Divadla na Vinohradech?
Andrea Elsnerová.

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeAž tady nebudu (Greenová, Linda)
Audiokniha
„Zemřela jsem nešťastnou náhodou. Křečovitě zavírám oči a zase je otvírám, jen abych se ujistila, že jsem vzhůru.“ Kdybyste měli na výběr mezi svým životem a životem svého ještě nenarozeného… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.