Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 romány Z kopce do kopce

Na venkově je krásně, klid a pohoda, alespoň dokud se tam nepřestěhujete a bez jakýchkoliv zkušeností se nepustíte do farmaření. Zvládnout se to dá, ale bez drobných nehod a škobrtnutí se to neobejde a právě o nich si můžete přečíst.

Z městské dámy vesnickou ženou


Co se stane s vaším životem, když doslova vyfuníte na kopec a potkáte HO? S nádherným výhledem, sadem (v němž zrovna se stéblem trávy v puse relaxuje srnka), soustavou polorozpadlých šop na dvoře a pálenicí ve včelíně… Je to on! Dům! Ten dům, kvůli kterému opustíte město se všemi jeho kavárnami, hospůdkami, divadly, koncertními sály a přáteli. Dům, kvůli kterému změníte úplně všechno – odložíte lodičky, pořídíte slepice a kozy, jež se chovají trochu jako potměšilí kamzíci, přežijete rozsáhlou přestavbu a nakonec zjistíte, že byste přes všechna protivenství své rozhodnutí nikdy nezměnili.

Kateřina Dubská vás vezme na výlet. A pootevře vám dveře do svého života po onom dni D, který změnil úplně všechno. Nečekejte filosofický traktát o návratu k přírodě. On totiž přerod z ženy městské v ženu na kopci je s odstupem času totiž víc série veselých historek (o přežití) než vážné čtení. A věřte, že na tomto výletě uslyšíte bzučet včely, mečet kozy, štěkat psy a pocítíte až neovladatelnou touhu vyrazit hledat svůj vlastní Kopec.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Jota vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Z kopce do kopce.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zahrajte si o humorné vyprávění ze života na venkově


Do soutěže bylo odesláno 1087 tipů.

Kdo vyhrál?

oparkozo (1087), irulka23 (1088), Sybila (1088)

Správná odpověď

Ve kterém městě studovala Kateřina Dubská vysokou školu?
V Olomouci.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeZ kopce do kopce (Dubská, Kateřina)
Když zujete lodičky a obujete se do chovu včel a koz na samotě na kopci. Co se stane s vaším životem, když doslova vyfuníte na kopec a potkáte HO? S nádherným… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.