Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 knihy Kafe s Jolanou

Přečtěte si, že ani slavní lidé nemají život bez mráčku a nic nedostali zadarmo. Upřímné rozhovory o chvílích štěstí i o obtížných životních zkouškách poskytla Jolaně Voldánové řada známých osobností a vy si je právě nyní můžete přečíst.

Nevšední rozhovory se slavnými Čechy


Přijměte pozvání na Kafe s Jolanou a s Jiřím Langmajerem, Zdeňkem Svěrákem, Bolkem Polívkou, Ondřejem Sokolem, Ester Ledeckou, Marií Rottrovou, Lucií Bílou a dalšími.

Ve svých nevšedních rozhovorech Kafe s Jolanou, nazvaných podle stejnojmenného pořadu na Aktuálně.cz, vyměnila Jolana Voldánová studio za kavárny, divadelní šatny, parky či ateliéry. Zjistila, že jedině tam, kde je hostům dobře na duši i na těle, můžou vzniknout nevšední setkání a zajímavé rozhovory.

Poznáte, že nikdo z nás nemá v životě nic zadarmo. Dokonce ani ti, kteří dostali do vínku jedinečný talent. Běsy a životní zkoušky provázejí každého z nás, ale jen někdo je dokáže beze zbytku využít ve své profesi. Kde ale chybí vášeň, chuť pracovat až do úmoru, touha stále se zlepšovat a schopnost překračovat svůj vlastní stín, tam ani největší talent a chtění nic nezmůžou.

Některá setkání u kávy byla až dojemná, některá vtipná a rozverná… V každém případě vám nabízíme trochu jiné rozhovory s lidmi, kteří nechali autorku nahlédnout i tam, kam běžně nikoho nepouštějí…

Ve spolupráci s nakladatelstvím Cosmopolis vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Kafe s Jolanou.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Získejte pozvání na kávu se známými osobnostmiDo soutěže bylo odesláno 815 tipů.

Kdo vyhrál?

Sona (815), minimoj (818), svetlu (820)

Správná odpověď

Od kdy se vysílá pořad Kafe s Jolanou?
Od jara 2016.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeKafe s Jolanou (Voldánová, Jolana)
Přijměte pozvání na Kafe s Jolanou a s Jiřím Langmajerem, Zdeňkem Svěrákem, Bolkem Polívkou, Ondřejem Sokolem, Ester Ledeckou, Marií Rottrovou, Lucií Bílou a dalšími. Ve svých nevšedních rozhovorech Kafe s Jolanou,… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.