Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 knihy Síla osmi

Osm je víc než jeden a stejně to platí i o síle myšlenek. Pokud se na určitý cíl soustředí energie více lidí, je daleko pravděpodobnější, že se jejich přání splní a svědčí o tom i některé vědecké výzkumy.

Myšlenkou k uzdravení sebe i světa kolem


Jak využít zázračnou energii skupinky lidí k uzdravení jednotlivců i celého světa

Objevte svou mimořádnou schopnost spojit sílu vlastní pozitivní myšlenky se silou druhých a začněte uvnitř i kolem sebe působit neuvěřitelné změny k lepšímu…

Lynne McTaggartová ve své knize předkládá převratné, ohromující poznatky o zázračné síle myšlenky, sdílené skupinou, a o jejím bumerangovém efektu.

Co vysíláme do vesmíru, to se k nám vrací v zesílené formě. Přestože je síla úmyslu – energie pozitivní myšlenky – obecně vnímána jako zdroj změn, nesmírná síla myšlenky sdílené skupinou dosud prozkoumána nebyla.

V Síle osmi přináší Lynne McTaggartová, odbornice na spirituální vědu, pozoruhodné výsledky deset let trvajících experimentů zaměřených na to, jak může myšlenka sdílená osmi lidmi uzdravovat a měnit celý svět k lepšímu. Na základě nejnovějších vědeckých poznatků z oblasti výzkumu mozku, experimentů Gregga Bradena (autora knihy MATRIX, Božský zdroj) i výsledků vlastního univerzitního bádání zde představuje solidní důkazy o tom, že existuje síla kolektivního vědomí i jak funguje.

S pomocí této poutavé a jednoduše srozumitelné knihy se můžete naučit uvolnit energii ukrytou ve vašem nitru a používat ji k tomu nejlepšímu účelu – k uzdravení sebe i světa kolem.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Metafora vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Síla osmi.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zahrajte si o poznatky o zázračné síle myšleníDo soutěže bylo odesláno 657 tipů.

Kdo vyhrál?

veam (657), pepinoold (658), Maskot (658)

Správná odpověď

Vyberte jediné pravdivé tvrzení?
Kniha vyšla v říjnu.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeSíla osmi (McTaggartová, Lynne)
Transformační síla kolektivního vědomí
Jak využít zázračnou energii skupinky lidí k uzdravení jednotlivců i celého světa Objevte svou mimořádnou schopnost spojit sílu vlastní pozitivní myšlenky se silou druhých a začněte uvnitř i kolem sebe působit… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.