Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 knihy Svět Tarotu

Fascinují vás tarotové karty, ale nevíte, podle čeho vybrat ty správné? Nebo už jste zkušení vykladači, ale stále pátráte po nových informacích? V tom případě se vám bude hodit obsáhlá publikace Renaty Petříčkové, ve které najdete vše potřebné.

Symbolika a význam tarotových karet


Svět Tarotu je svět všech odstínů lidského bytí od chvil štěstí a smysluplnosti až po prázdné chvíle naplněné beznadějí. A někde mezi tím je 78 různých situací. V této knize jich ale najdete ještě víc, protože je tu důraz kladen na obrázky, na vnímání různých autorů.

Je libo Tarot, který vás opřede nostalgií nočních snů? Nebo tenhle s keltskými draky, tenhle s kočkami, další voní mlžným ocelovým oparem ve stylu steampunku… Další je okořeněný špetkou chilli a pronikavou moderností. Určitě si vyberete, i pokud milujete andělskou tematiku nebo čistou klasiku. Je až neuvěřitelné, kolik příchutí má obyčejný Tarot a každá karta, byť zdánlivě stejného významu, může být vnímána jinak. Oči vám budou přecházet!

Dostává se vám do rukou originální příručka k Tarotu, v níž se autorka věnuje převážně symbolice a významům karet, které v jejím pojetí ožívají a stávají se snadno zapamatovatelnými. U každé karty je navíc význam pro výklad v oblasti vztahů, práce a překážek a velmi užitečné významy v kombinaci s dalšími kartami. Svět Tarotu vám přijde vhod, ať už pracujete s jakýmikoliv kartami – začátečníkům je skvělým úvodem do fascinujícího světa Tarotu a pokročilým vykladačům bude svěží inspirací.

Ve spolupráci se společností Knihcentrum vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Svět Tarotu.


logo-Knihcentrum

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Vyhrajte průvodce světem tarotových karetDo soutěže bylo odesláno 408 tipů.

Kdo vyhrál?

roque (408), jiji (408)

Správná odpověď

Kolik tarotových souborů je srovnáváno v knize Svět Tarotu?
Třináct.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeSvět Tarotu (Petříčková, Renata)
Univerzální příručka k tarotovým kartám
Přijměte pozvání do Tarotové cukrárny, kterému zkrátka nejde odolat. Svět Tarotu je svět všech odstínů lidského bytí od chvil štěstí a smysluplnosti až po prázdné chvíle naplněné beznadějí. A někde… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.