Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 audioknihy Zlomené srdce

Lynda Korinová přišla nejen o manžela, ale také o iluze, které o něm měla. Při uspořádávání jeho pozůstalosti totiž odhalila děsivou pravdu, která ji donutila nejen přehodnotit své manželství, ale především zmizet tak dokonale, aby ji nikdo nenašel.

Případ s minimem stop


Přijela na odlehlou pobřežní vyhlídku na pobřeží Devonu, zastavila, zaparkovala auto a zahodila klíčky. Od té doby ji už nikdo nespatřil. Zmizela beze stopy.

Vyšetřovatel David Raker se specializuje na hledání pohřešovaných osob a podobné případy pro něj nejsou ničím výjimečným. Ale zmizení Lyndy Korinové se již od prvopočátku naprosto vymyká jeho dosavadním zkušenostem. Neexistují téměř žádné stopy a Raker se obává toho nejhoršího. Tím spíš, že se jedná o bývalou herečku, která nedávno pohřbila svého manžela, filmového režiséra.

Lynda si myslela, že svého muže zná. Ale při procházení jeho pozůstalosti objevila děsivou pravdu, která ji donutila opustit všechno, co měla tak ráda, a zmizet. Kam utekla? Před kým? A žije vůbec ještě? David Raker se brzy přesvědčí sám o tom, že pravda může někdy i zabíjet.

Více o této audioknize si můžete přečíst v našem článku.

Ve spolupráci se společností Audiotéka.cz vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát audioknihu Zlomené srdce.


audiotekaCZ_logo

Správnou odpověď na soutěžní otázku
hledejte na webu Audiotéka.cz nebo zde.Do soutěže bylo odesláno 782 tipů.

Kdo vyhrál?

flastr (783), Maskot (784), daniku (784)

Správná odpověď

Kdo režíroval audioknihu Zlomené srdce?
Lubomír Koníř.
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeZlomené srdce (Weaver, Tim)
Audiokniha
Myslela, že svého manžela zná. Jenže celý jejich život byla lež. Když přijela na odlehlou pobřežní vyhlídku na pobřeží Devonu, zastavila, zaparkovala auto a zahodila klíčky. Od té doby ji… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.