Zasoutěžte si o pátrání po pohřešované ženě

zlomene-srdce-audiokniha-perex
Lynda po smrti manžela zjistila, že svého muže vlastně nikdy neznala. Ale byl to právě ten důvod, proč na pobřeží Devonu zahodila klíčky od auta a beze stopy zmizela? Důvod Lyndina zmizení se pokusí odhalit David Raker, i když to rozhodně nebude mít jednoduché.

Případ s minimem stop

Přijela na odlehlou pobřežní vyhlídku na pobřeží Devonu, zastavila, zaparkovala auto a zahodila klíčky. Od té doby ji už nikdo nespatřil. Zmizela beze stopy.

Vyšetřovatel David Raker se specializuje na hledání pohřešovaných osob a podobné případy pro něj nejsou ničím výjimečným. Ale zmizení Lyndy Korinové se již od prvopočátku naprosto vymyká jeho dosavadním zkušenostem. Neexistují téměř žádné stopy a Raker se obává toho nejhoršího. Tím spíš, že se jedná o bývalou herečku, která nedávno pohřbila svého manžela, filmového režiséra.

Lynda si myslela, že svého muže zná. Ale při procházení jeho pozůstalosti objevila děsivou pravdu, která ji donutila opustit všechno, co měla tak ráda, a zmizet. Kam utekla? Před kým? A žije vůbec ještě? David Raker se brzy přesvědčí sám o tom, že pravda může někdy i zabíjet.

 

Zlomené srdce

Autor: Tim Weaver

Vydalo: vydavatelství Audiotéka.cz
Interpret: Igor Bareš
Překlad: Alžběta Lexová
Délka: 17 hodin 10 minut
Vydáno: 6/2018

Přečtěte si více o audioknize Zlomené srdce, kterou do soutěže věnovala společnost Audiotéka.cz. A nezapomeňte si také poslechnout krátkou ukázku.

audiotekaCZ_logo

Audiotéka.cz nabízí audioknihy v elektronické podobě, které je možné nakoupit a poslouchat přes aplikace pro mobilní telefony nebo web www.audioteka.cz. Mobilní aplikace jsou dostupné pro platformy iOS, Android a Windows Phone. V nabídce Audiotéky najdete přes 2500 titulů nejrůznějších literárních žánrů i audioverze populárních časopisů Respekt a Forbes. Služba Audiotéka je dostupná také na Slovensku a v další desítce jazykových verzí po celém světě.

 

Vyhrajte audioknihu Zlomené srdce

Hledání pohřešovaných osob, které policie už dávno vzdala, je pro Davida Rakera denním chlebem. Když však vezme případ Lyndy Korinové, netuší, že to bude jeden z nejtěžších a zároveň nejnebezpečnějších úkolů jeho kariéry. Přes počáteční nedostatek stop se Raker noří stále hlouběji do minulosti, aby zde odhalil nejen tajemství zesnulého filmového režiséra, ale také důvod, který vedl jeho manželku Lyndu k tomu, aby beze stopy zmizela. Zaposlouchejte se do napínavého thrilleru Tima Weavera, který namluvil Igor Bareš, a zjistěte, že pravda může někdy i zabíjet.

Ve spolupráci se společností Audiotéka.cz vám přinášíme soutěž, ve které tři z vás mohou audioknihu Zlomené srdce vyhrát. Stačí, když u soutěžní otázky vyberete jedinou správnou odpověď ze tří možností, a výhra může být vaše. Hodně štěstí!

Soutěž o audioknihu Zlomené srdce
probíhá od 7. do 20. července 2018.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Související soutěž

Soutěž o 3 audioknihy Zlomené srdce

Doporučení:
Share

Související knihy

zobrazit info o knizeZlomené srdce
Audiokniha

Weaver, Tim

Audiotéka.cz, 2018

Napsat komentář