Zlomené srdce

Audiokniha

zobrazit info o knize
Nakladatelství Audiotéka.cz
Vydáno   6/2018
ISBN 978-00-0000-006-8
Překlad Lexová, Alžběta
Vydání 1.
Počet stran 17 hodin 10 minut
Edice David Raker
Doporučená cena 299 Kč

O knize

Myslela, že svého manžela zná. Jenže celý jejich život byla lež. Když přijela na odlehlou pobřežní vyhlídku na pobřeží Devonu, zastavila, zaparkovala auto a zahodila klíčky. Od té doby ji už nikdo nespatřil. Zmizela beze stopy.
Vyšetřovatel David Raker se specializuje na hledání pohřešovaných osob a podobné případy pro něj nejsou ničím výjimečným. Ale zmizení Lyndy Korinové se již od prvopočátku naprosto vymyká jeho dosavadním zkušenostem. Neexistují téměř žádné stopy a Raker se obává toho nejhoršího. Tím spíš, že se jedná o bývalou herečku, která nedávno pohřbila svého manžela, filmového režiséra.
Lynda si myslela, že svého muže zná. Ale při procházení jeho pozůstalosti objevila děsivou pravdu, která ji donutila opustit všechno, co měla tak ráda, a zmizet. Kam utekla? Před kým? A žije vůbec ještě? David Raker se brzy přesvědčí sám o tom, že pravda může někdy i zabíjet.

Audiokniha Zlomené srdce je detektivním příběhem s Davidem Rakerem, který se specializuje na hledání pohřešovaných osob. Napsal Tim Weaver, čte Igor Bareš.

Doporučení:
Share

Související články