Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 romány Lord John a Bratrstvo čepele

Když se po sedmnácti letech znovu připomenout tragické události, které poznamenaly rod Greyů, rozhodne se lord John, že je na čase začít jednat. Jenže jak očistit rodinnou čest, když s ním lidé, kteří by mu mohli pomoci, odmítají mluvit narovinu?

Tajemství rodiny Greyů


Píše se rok 1758. Sedmiletá válka je v plném proudu a Anglie bojuje v Porýní na straně Prusů. Pro lorda Johna a jeho urozeného bratra Hala bude bojiště vítaným oddechem od mučivé záhady, která se skrývá v rodinné minulosti. Před sedmnácti lety byl otec lorda Johna, vévoda z Pardloe, nalezen mrtvý s pistolí v ruce. Obvinění, že byl agentem jakobitů, navždy poskvrnily rodinnou čest.

Nyní se duchové minulosti probouzí. Bratr lorda Johna za záhadných okolností obdržel stránku ze ztraceného deníku jejich zesnulého otce. Kdosi zneužívá dávné hříchy, aby se rodině Greyů vysmíval, ale Hal, který má svá vlastní tajemství, se tím odmítá zabývat a svému bratrovi přikáže, aby reagoval stejně. Frustrovaný John se obrátí na muže, který byl jak jeho vězněm, tak jeho zpovědníkem: skotského jakobitu Jamieho Frasera.

Fraser mu toho může povědět mnoho – a mnoho také zatajit. Ale válka, zakázaný románek a Fraserova vlastní tajemství Greyovo pátrání zkomplikují. Dokud James Fraser nevydá chybějící dílek šokující skládačky, a lord John, rozpolcený mezi svou odvahou a svým svědomím, se nebude muset rozhodnout, jestli je ochoten kvůli rodinné cti obětovat život.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Omega vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Lord John a Bratrstvo čepele.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Vyhrajte hon za chybějícím dílkem skládačkyZ důvodu technických problémů vyhodnoceno bez ohledu na tipy.

Kdo vyhrál?

krokodil, Lojzik

Správná odpověď

Který z oborů Diana Gabaldon nikdy nestudovala?
Antropologie.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeLord John a Bratrstvo čepele (Gabaldon, Diana)
Píše se rok 1758. Sedmiletá válka je v plném proudu a Anglie bojuje v Porýní na straně Prusů. Pro lorda Johna a jeho urozeného bratra Hala bude bojiště vítaným oddechem… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.