Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 krimi knihy Do posledního dechu

Skutečně je pachatel vraždící mladé ženy natolik prohnaný, aby po sobě dokázal zamést veškeré stopy, které by mohly policii dovézt k odhalení jeho skutečné identity? Erika Fosterová je mu v patách, ale dopadne ho dříve, než zabije další?

Smrtící schůzka přes internet


Mělo to být tvé vysněné rande. Ale místo toho jsi obětí…

Šaty nasáklé krví, víčka násilně zavřená. Tak vypadá mrtvá dívka v kontejneru. Detektiv šéfinspektor Erika Fosterová je sice na místě nálezu jako první, případ ovšem nespadá do její kompetence. Tento fakt ale Eriku nedokáže zastavit.

Nejprve si musí zajistit místo ve vyšetřovacím týmu, přesto se Erika rovnou vrhne do práce – a rychle odhalí souvislost s jinou, čtyři měsíce starou nevyřešenou vraždou. Obě dvě oběti se našly ve stejném prostředí a zemřely stejným způsobem. Navíc si obě smluvily schůzku po internetu…

Když za podobných okolností zmizí další dívka, musí Erika Fosterová, Mossová i Peterson jednat co nejrychleji. Kolik času jim zbývá, než dívku sadistický vrah také zabije?

Kdo se skrývá za falešnými profily na Facebooku a láká naivní mladé ženy na schůzku? Jak chytí Erika vraha, který vlastně existuje jen virtuálně?

Ve spolupráci s nakladatelstvím Cosmopolis vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Do posledního dechu.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zasoutěžte si o hon na virtuálního vrahaDo soutěže bylo odesláno 1857 tipů.

Pro současné hlasování z několika účtů na jedné IP adrese jsme byli nuceni vyřadit některé soutěžící. Prosím, dodržujte Pravidla soutěží!

Kdo vyhrál?

Marci55 (1857), hannah1112 (1862), helen55 (1864)

Správná odpověď

Kterou z knih nenapsal Robert Bryndza?
Půlnoční lov.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeDo posledního dechu (Bryndza, Robert)
Mělo to být tvé vysněné rande. Ale místo toho jsi obětí… Šaty nasáklé krví, víčka násilně zavřená. Tak vypadá mrtvá dívka v kontejneru. Detektiv šéfinspektor Erika Fosterová je sice na místě… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.