Zasoutěžte si o hon na virtuálního vraha

do-posledniho-dechu-perex
Detektiv šéfinspektor Erika Fosterová stojí tentokrát proti pachateli, který obratně využívá anonymity internetu a falešných profilů na Facebooku, aby mohl ukojit své zvrácené vražedné choutky. Podaří se odhalit jeho pravou identitu dříve, než znovu udeří?

Smrtící schůzka přes internet

Mělo to být tvé vysněné rande. Ale místo toho jsi obětí…

Šaty nasáklé krví, víčka násilně zavřená. Tak vypadá mrtvá dívka v kontejneru. Detektiv šéfinspektor Erika Fosterová je sice na místě nálezu jako první, případ ovšem nespadá do její kompetence. Tento fakt ale Eriku nedokáže zastavit.

Nejprve si musí zajistit místo ve vyšetřovacím týmu, přesto se Erika rovnou vrhne do práce – a rychle odhalí souvislost s jinou, čtyři měsíce starou nevyřešenou vraždou. Obě dvě oběti se našly ve stejném prostředí a zemřely stejným způsobem. Navíc si obě smluvily schůzku po internetu…

Když za podobných okolností zmizí další dívka, musí Erika Fosterová, Mossová i Peterson jednat co nejrychleji. Kolik času jim zbývá, než dívku sadistický vrah také zabije?

Kdo se skrývá za falešnými profily na Facebooku a láká naivní mladé ženy na schůzku? Jak chytí Erika vraha, který vlastně existuje jen virtuálně?

 

Do posledního dechu

Autor: Robert Bryndza

Vydalo: nakladatelství Cosmopolis
Překlad: Kateřina Elisová
Počet stran: 416
Vazba: pevná s přebalem
Vydáno: 3/2018
ISBN: 978-80-271-0521-2

Přečtěte si více o knize Do posledního dechu, kterou do soutěže věnovalo nakladatelství Cosmopolis.

Nakladatelský dům Grada, největší vydavatel odborné literatury, rozšířil v roce 2015 své portfolio o značku Cosmopolis. Tato značka vám přináší kvalitní světovou a českou beletrii. Nabízí všem čtenářům ty nejlepší knihy z celého světa, strhující příběhy, napínavá dramata, ale i romantiku a zábavu.

 

Ukázka z knihy

Připojila se k Erice a Petersonovi, kteří si oblékali kombinézy. Poté zamířili k velkému kontejneru na odpadky, jenž byl řetězem připevněný k cihlové zdi showroomu. Zaoblené víko bylo odklopené. Mossová namířila dovnitř silný proud světla baterky.
„Panebože,“ zhrozil se Peterson, ustoupil dozadu a pusu si zakryl dlaní.
Erika pohled neodvrátila, jen se upřeně dívala.
Tělo mladé ženy leželo na pravém boku na hromadě úhledně složených lepenkových krabic. Někdo ji ošklivě zmlátil. Oteklé oči měla zavřené a dlouhé, matně hnědé vlasy pokrývala zmrzlá krev. Od pasu dolů byla nahá a její nohy pokrývaly hluboké řezné rány. Na sobě měla těsné tričko, ale kvůli nasáklé krvi nebylo možné rozeznat jeho původní barvu.
„A podívejte se na tohle,“ řekla Mossová tiše. Proud světla namířila dívce na hlavu, kde na vršku lebky zela hluboká rána.

 

O autorovi

Robert Bryndza je britský autor žijící trvale na Slovensku se svým manželem Jánem. Jeho kniha, Dívka v ledu (The Girl in the Ice), které se již prodalo přes milion výtisků, byla označena jako The Wall Street Journal a USA Today bestseller. Jedná se o první díl poutavé série s vyšetřovatelkou Erikou Fosterovou. I pokračování Noční lov (Night Stalker), Temné hlubiny (Dark Water), Do posledního dechu (Last Breath), Cold Blood a Deadly Secrets se drží na předních příčkách prodávaných knih. Kromě této série je Robert Bryndza taktéž autorem romanticky a humorně laděných zahraničních bestsellerů.
(Zdroj informací: nakladatelství Grada)

 

Vyhrajte knihu Do posledního dechu

Nález zohaveného těla mladé ženy sice nepatří do kompetence Eriky Fosterové, ale shodou náhod se na místě nálezu ocitá mezi prvními, takže jí nic nemůže zabránit v tom, aby se do případu ponořila. Obzvláště ne po tom, co odhalí souvislost s jednou starší vraždou. Obě oběti spojuje mnoho věcí, ale tou nejzásadnější je, že obě si domluvily schůzku přes internet. Jenže jak vypátrat pachatele, který dokáže obratně skrývat svou skutečnou identitu a na internetu vystupuje pod falešnými profily? Ponořte se spolu s detektiv šéfinspektorkou Fosterovou a jejími kolegy Mossovou a Petersonem do jejich nejnovějšího vyšetřování!

Ve spolupráci s nakladatelstvím Cosmopolis vám přinášíme soutěž, ve které tři z vás mohou knihu Do posledního dechu vyhrát. Stačí, když u soutěžní otázky vyberete jedinou správnou odpověď ze tří možností, a výhra může být vaše. Hodně štěstí!

Soutěž o knihu Do posledního dechu
probíhá od 19. března do 1. dubna 2018.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Související soutěž

Soutěž o 3 krimi knihy Do posledního dechu

Doporučení:
Share

Související knihy

zobrazit info o knizeDo posledního dechu

Bryndza, Robert

Cosmopolis, 2018

Napsat komentář