Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 naučné knihy Cesta vlka

Prodávejte úspěšně své zboží, aniž byste museli obětovat své morální hodnoty, nebo porušit etické principy. S pomocí metody Přímka úspěchu to je snadné, o čemž se můžete přesvědčit v knize Jordana Belforta.

Jak se stát skvělým obchodníkem


Ve filmu Vlk z Wall Street použije Jordan Belfort, kterého ztvárnil Leonardo diCaprio, prodejní a přesvědčovací metodu Přímka úspěchu k tomu, aby proměnil bandu mizerně placených vyděděnců společnosti ve hvězdy obchodního nebe, jež náhle dokážou uzavřít jakýkoliv obchod, prodat komukoliv cokoliv a vydělat na tom hromadu peněz.

Jordan v této knize zve čtenáře, aby nahlédli do zákulisí, a krok za krokem odhaluje všechny techniky, které umožnily jemu, jeho klientům a obchodním týmům vygenerovat neskutečné bohatství. Jakékoliv techniky, strategie i návody zde uvedené úspěšně prošly zatěžkávací zkouškou reálného života a prokázaly svou vysokou účinnost.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Omega vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Cesta vlka.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Získejte návod, jak prodat komukoliv cokolivDo soutěže bylo odesláno 672 tipů.

Kdo vyhrál?

Jirkam (674), LenkaVL (675)

Správná odpověď

Ve kterém roce byla zfilmována kniha Vlk z Wall Street?
V roce 2013.
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeCesta vlka (Belfort, Jordan)
Ve filmu Vlk z Wall Street použije Jordan Belfort, kterého ztvárnil Leonardo diCaprio, prodejní a přesvědčovací metodu Přímka úspěchu k tomu, aby proměnil bandu mizerně placených vyděděnců společnosti ve hvězdy… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.