Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 krimi knihy Dítě Stasi

Při pokusu překonat Berlínskou zeď zemřelo mnoho lidí, ale asi nikdo z nich se nepokoušel dostat z její západní části na Východ. Je možné, že by to měla v plánu dívka, jejíž tělo zde bylo nalezeno? Karin Müllerové je přesvědčena o něčem jiném.

Otázky, na které se nesmí ptát


Východní Berlín 1975. U Berlínské zdi je nalezeno tělo mrtvé dívky. Otázky jsou nebezpečné. Odpovědi mohou zabíjet.

Karin Müllerové je přiděleno vyšetřování smrti náctileté dívky, která se podle všeho snažila prchnout přes zeď – ale ze Západu. Vyšetřování smrdí od počátku. Karin má jako členka Lidové policie z Východu omezené pravomoci, Stasi chce znát identitu mrtvé dívky, ale nepřeje si, aby vyšetřovatelka znala příliš mnoho odpovědí. Brzy je jasné, že někdo manipuloval s důkazy. Müllerová navzdory doporučením sleduje stopu, která překvapivě souvisí s někým jí velmi blízkým…

Dítě Stasi je poutavým příběhem, který kombinuje napínavé vyšetřování s retrospektivním vyprávěním. Jde o thriller z období před pádem Berlínské zdi, od kterého se nebudete moct odtrhnout.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Jota vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Dítě Stasi.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Vyhrajte případ dívky nalezené u Berlínské zdiDo soutěže bylo odesláno 1546 tipů.

Pro současné hlasování z několika účtů na jedné IP adrese jsme byli nuceni vyřadit některé soutěžící. Prosím, dodržujte Pravidla soutěží!

Kdo vyhrál?

Trombaron (1547), Marse1404 (1547), graffivick (1548)

Správná odpověď

Jakou hodnost má Karin Müllerová?
Nadporučík.
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeDítě Stasi (Young, David)
Východní Berlín 1975. U Berlínské zdi je nalezeno tělo mrtvé dívky. Otázky jsou nebezpečné. Odpovědi mohou zabíjet. Nadporučici Karin Müllerové je přiděleno vyšetřování smrti náctileté dívky, která se podle všeho snažila… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.