Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 cestopisy Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzii

Máte rádi cestopisy, ale nudí vás stále dokola omílaná známá fakta? Zkuste se vydat na cestu po zapadlých vesničkách Arménie, Gruzie a Náhorního Karabachu, kde číhají mnohá dobrodružství, o kterých se ani Ladislavu Ziburovi nesnilo.

Slasti a strasti kavkazského putování

Princ Ládík putuje po těch nejzapadlejších vesnicích, aby mohl naslouchat příběhům místních a načerpat něco z jejich moudrosti. Alkohol teče proudem a mladý dobrodruh důvěrně poznává kulturu plnou pohostinnosti, rozhodných slov a nostalgie po sovětských časech.

Své zážitky z kavkazského putování líčí Zibura s humorem a ironií, pro které si získal popularitu nejen u příznivců cestopisů. Ať už je zrovna ztracený v horách, bojuje s nepřízní počasí, nebo omylem jí grilovaného ježka, vše přijímá s dokonalým nadhledem. Ziburův příběh je svědectvím o půvabu svobody a lehkosti života na cestách.

O čem to je: Mladý poutník se vydá pěšky probádat Kavkaz. Očekává nenáročný výlet, situace se mu ale brzy vymkne z nohou. Komu to můžu koupit: Všem příznivcům cestování, poutavých příběhů a humoru. Co se mi na tom může líbit: Vtip, dobrodružství, hodně obrázků a krátký text. Jak to skončí: Přežije a vrátí se domů stopem.

Více o této knize si můžete přečíst v našem článku.

Ve spolupráci s nakladatelstvím BizBooks
patřícím pod společnost Albatros Media vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzii.

BizBooks_Albatros-Media

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte zde.

Účastí v soutěži souhlasíte, že Vaše emailová adresa bude předána Albatros Media, a. s.

Soutěžní otázka

Do jaké řady patří kniha Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzii?

Cestopisy Ladislava Zibury.
Pěšky s Ladislavem Ziburou.
Pěškopisy Ladislava Zibury.

Tato soutěž je určena pouze pro registrované členy Klubu knihomolů.
Přihlašte se. / Zaregistrujte se.

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeUž nikdy pěšky po Arménii a Gruzii (Zibura, Ladislav)
Po dvojici bestsellerů přichází Ladislav Zibura s novým dobrodružstvím – tentokrát se vydává do Arménie, Gruzie a Náhorního Karabachu. Princ Ládík putuje po těch nejzapadlejších vesnicích, aby mohl naslouchat příběhům místních… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.