Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 thrillery Sběratel motýlů

Představte si krásnou vilu, kolem které se rozprostírá opečovávaná zahrada plná květin a stromů. Zdá se vám to jako idylické místo? Podle dívek, které sem byly nedobrovolně uneseny, tomu tak jistě není. Přečtěte si více o případu zvrhlého sběratele.

Sbírka krásných žen

Znepokojující, nezapomenutelný román, který neodložíte, dokud vám Maya neřekne úplně všechno… I kdyby to znamenalo projít si noční můrou… Kolem izolované vily se rozprostírá krásná zahrada. V ní kvetou nádherné květiny, vzrostlé stromy… a je tu taky sbírka nádherných motýlků – mladých žen, které byly uneseny… Na to vše dohlíží Zahradník, surový zvrhlý muž posedlý uchováváním krásných dívek.

Jediná přeživší Maya postupně odkrývá podrobnosti o tomto děsivém místě i o svém vězniteli. Jak se jí ale podařilo utéct? Přežily i další dívky? Agenti FBI Victor Hanoverian a Brandon Eddison musí vyřešit rozhodně nejotřesnější případ své kariéry.

Více o této knize si můžete přečíst v našem článku.

Ve spolupráci s nakladatelstvím XYZ
patřícím pod společnost Albatros Media vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Sběratel motýlů.

XYZ_Albatros-Media

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte zde.

Účastí v soutěži souhlasíte, že Vaše emailová adresa bude předána Albatros Media, a. s.

Soutěžní otázka

Kolik stran má kniha Sběratel motýlů?

145 stran.
205 stran.
352 stran.

Tato soutěž je určena pouze pro registrované členy Klubu knihomolů.
Přihlašte se. / Zaregistrujte se.

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeSběratel motýlů (Hutchison, Dot)

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.