Zahrajte si o případ děsivého sběratele

sberatel-motylu-perex
Někdo sbírá známky, jiný pohlednice a Zahradník našel zálibu v uchovávání krásných dívek. Když jedna z nich uteče a ohlásí celou událost na policii, začínají agenti Hanoverian a Eddison rozkrývat děsivé pozadí a okolnosti. Přidejte se k nim i vy.

Sbírka krásných žen

Znepokojující, nezapomenutelný román, který neodložíte, dokud vám Maya neřekne úplně všechno… I kdyby to znamenalo projít si noční můrou… Kolem izolované vily se rozprostírá krásná zahrada. V ní kvetou nádherné květiny, vzrostlé stromy… a je tu taky sbírka nádherných motýlků – mladých žen, které byly uneseny… Na to vše dohlíží Zahradník, surový zvrhlý muž posedlý uchováváním krásných dívek.

Jediná přeživší Maya postupně odkrývá podrobnosti o tomto děsivém místě i o svém vězniteli. Jak se jí ale podařilo utéct? Přežily i další dívky? Agenti FBI Victor Hanoverian a Brandon Eddison musí vyřešit rozhodně nejotřesnější případ své kariéry.

 

Sběratel motýlů

Autorka: Dot Hutchison

Vydalo: nakladatelství XYZ
Překlad: Božena Neumanová
Počet stran: 352
Vazba: pevná s přebalem
Vydáno: 9/2017
ISBN: 978-80-7505-762-4

Přečtěte si více o knize Sběratel motýlů, kterou do soutěže věnovalo nakladatelství XYZ patřící pod společnost Albatros Media. Navíc si můžete stáhnout také ukázku.

XYZ_Albatros-Media

Nakladatelství XYZ působí na českém trhu od roku 2004 a od té doby představuje čtenářům na 150 titulů nejrůznějších žánrů ročně. Vydává českou i zahraniční beletrii, autobiografie, autorizované životopisy, literaturu faktu, historické publikace, encyklopedie i na knihy pro děti a mladé čtenáře.

Albatros Media, a.s. je mediální společnost a největší knižní vydavatelství v ČR. V návaznosti na tradici sahající až k roku 1949 společnost vydává více než tisíc knižních titulů ročně. Skupina zaštiťuje knižní nakladatelství Albatros, CooBoo, Plus, Motto, XYZ, Edika, BizBooks, CPress, Computer Press, Management Press, B4U Publishing, Fragment, partnerský projekt Edice České televize a nakladatelství elektronických knih eReading.

 

Ukázka z knihy

I když seděla shrbená na stoličce vedle postele, bylo mi jasné, že je to vysoká žena. Měla dlouhé, šlachovité nohy a svaly jako Amazonka. Vlastně připomínala lvici, protože seděla přikrčená jako kočka. Žlutohnědé vlasy měla učesané do jakéhosi složitého uzle na temeni a byl tak dobře vidět ostře řezaný obličej a temně hnědé oči, které vysílaly zlatavé záblesky. Na sobě měla hedvábné černé šaty s vysokým límcem, který jí obepínal krk.
Moje upřímné ocenění přijala jakoby s úlevou. Nejspíš to bylo lepší než vřeštící hysterky, které tu určitě párkrát předtím také potkala.
„Jmenuji se Lyonette,“ řekla mi, když jsem si ji pořádně prohlédla a věnovala se zase sklenici vody. „Nemusíš mi říkat svoje jméno, protože ho stejně nebudu moct používat. Nejlíp bude, když ho zapomeneš, pokud to dokážeš.“
„Kde to jsme?“
„V Zahradě.“ (str. 20)

 

O autorce

Dot Hutchison se narodila na ostrově v době mezi dvěma hurikány a od té doby způsobuje potíže. Je to horlivá čtenářka, spisovatelem a malířka. Pracovala i jako instruktorka na skautském táboře nebo prodavačka v knihkupectví. Její první kniha Wounded name byla inspirována Shakespearovým Hamletem. Dot je také autorkou oceňované trilogie Sběratel.
(Zdroj informací: společnost Albatros Media)

 

Vyhrajte knihu Sběratel motýlů

Agenti FBI Victor Hanoverian a Brandon Eddison stojí před případem, který bez váhání označují za to neotřesnější, co je během dosavadní kariéry potkalo. A aby ho dotáhli do zdárného konce, budou potřebovat, aby jim Maya řekla vše, co ví nejen o svém vězniteli, ale také o dalších dívkách, které s ní žily v izolované vile zvrhlého a surového Zahradníka. Jak se jí podařilo utéct a co vše musela po svém únosu prožít, to si přečtěte v první knize z trilogie Sběratel americké spisovatelky Dot Hutchison.

Ve spolupráci s nakladatelstvím XYZ patřícím pod společnost Albatros Media vám přinášíme soutěž, ve které tři z vás mohou knihu Sběratel motýlů vyhrát. Stačí, když u soutěžní otázky vyberete jedinou správnou odpověď ze tří možností, a výhra může být vaše. Hodně štěstí!

Soutěž o knihu Sběratel motýlů
probíhá od 12. do 25. září 2017.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Související soutěž

Soutěž o 3 thrillery Sběratel motýlů

Doporučení:

Související knihy

zobrazit info o knizeSběratel motýlů

Hutchison, Dot

XYZ, 2017

Napsat komentář