Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 knihy Co by můj syn měl vědět o světě

Fredrick Backman ve své nové knize vtipně stírá všechny úzkosti a nedostatky současných rodičů. Sám pak naopak bojuje se snahou být dobrým otce a už předem se svému synovi omlouvá za budoucí přešlapy… Vždyť výchova by neměla být jenom drama, ale i zábava.

Humorný román o otcovství


Vrávoravý pokus otce vysvětlit synovi, jak funguje svět. Od autora bestselleru Muž jménem Ove. Co by můj syn měl vědět o světě
Fredrik Backman vtipně stírá všechny úzkosti a nedostatky rodičů jednadvacátého století v půvabné knize plné upřímných obav a nepodmíněných vyznání lásky, která zasáhnou čtenářovo srdce.
Mému synovi. Už teď se ti omlouvám. Za všechno, co udělám špatně. Za všechno, k čemu se nedostanu. Za minibus. Za kraťasy. Za tričko s nápisem „Správní chlapi váží přes 90 kilo“. Za snahu dát si „high five“ s tvými kamarády. Za tuto knihu. Knihu o věcech, které bys měl podle mě vědět o světě. O fotbalu, IKEA, o tom, jaké to je být mužem, o Bohu a smažené snickersové zmrzlině. O tom, jaké to je ztratit klíčky od auta a proč musel táta zabít zpívající plastovou žirafu.
Tato kniha je především o snaze být dobrým rodičem. Protože chci, abys věděl, že jsem se vážně snažil úplně nejvíc, jak jsem uměl. Nikdo negooglil tolik jako já.


Ve spolupráci s nakladatelstvím Host vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou knihu Co by můj syn měl vědět o světě vyhrát.


host

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Vyhrajte nový humorný román Fredrika BackmanaDo soutěže bylo odesláno 1423 tipů.

Kdo vyhrál?

WITCH 3 (1424), cela (1426)

Správná odpověď

Kolik let je synovi, když se ho rozhodne otec seznámit se světem?
2 roky.
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeCo by můj syn měl vědět o světě (Backman, Fredrik)
Vrávoravý pokus otce vysvětlit dvouletému synovi, jak funguje svět. Od autora bestselleru Muž jménem Ove. Fredrik Backman vtipně stírá všechny úzkosti a nedostatky rodičů jednadvacátého století v půvabné knize plné… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.