Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 young adult knihy Všichni ptáci na nebi

Jeden z nich ovládá magii a druhý je géniem v oblasti moderní technologie. Podaří se jim spojit síly a zachránit svět, nebo jej uvrhnou do ještě větší temnoty? To si přečtěte v temně zábavném příběhu Patricie a Laurence.

Střet magie a technologie


Temně zábavný příběh o střetu magie s technologií, o životě a lásce ve světě stojícím na pokraji apokalypsy.

Poté co se na střední škole cesty Patricie Delfinové a Laurence Armsteada za podivných okolností rozdělily, ani jeden z nich nečekal, že toho druhého ještě někdy uvidí. Koneckonců, když jeden získá magické schopnosti a druhý sestrojí dvouvteřinový stroj času, lze očekávat, že jim to oběma pořádně zamíchá životem.

Ale teď jsou dospělí, žijí v Mekce hipsterů San Francisku a svět kolem nich se rozpadá. Laurence je konstruktérský génius pracující na odvrácení globální katastrofy prostřednictvím technologických zásahů. Patricia absolvovala Eltisleyský labyrint, tajnou čarodějnickou akademii, a spolu s dalšími mágy bojuje proti neduhům, které ohrožují nemocnou společnost. Laurence s Patricií nemají ani tušení, že něco většího než oni sami, co začalo před lety v jejich dětství, je odhodláno svést je dohromady – aby svět zachránili, nebo aby jej ponořili do ještě větší temnoty.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Host vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Všichni ptáci na nebi.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zahrajte si o lásku ve světě na pokraji apokalypsyDo soutěže bylo odesláno 1013 tipů.

Kdo vyhrál?

lenkaknel (1014), cvmichal (1015)

Správná odpověď

Jak se jmenuje blog, jehož je Charlie Jane Andersová šéfredaktorkou?
i09
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeVšichni ptáci na nebi (Andersová, Charlie Jane)
Temně zábavný příběh o střetu magie s technologií, o životě a lásce ve světě stojícím na pokraji apokalypsy. Poté co se na střední škole cesty Patricie Delfinové a Laurence Armsteada za… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.